Detská kolekcia Reserved Jump & Fun!

Detská kolekcia Reserved Jump & Fun!

25. mája 2015, Reserved, detské oblečenie, oblečenie pre dievčatá, oblečenie pre chlapcov, denim, trendy, jar 2015, jarné oblečenie, zemité tóny, detská kolekcia

Sponzorovanej odkazy:

Poľský predajný reťazec Reserved sa nešpecializuje iba a len na dámske oblečenie. Veľkú pozornosť venuje aj pánskej, a dokonca aj detskej sekcii. Aktuálna jarná kolekcia pre najmenších nesie názov Jump & Fun. Ako už z názvu vyplýva, bude sa jednať o veľmi hravú kolekciu. Prichádza teplá sezóna, takže hurá von!

Detská kolekcia značky Reserved sa ďalej rozdeľuje na dievčenskú a chlapčenskú. Pre dievčatá si ako prvý Reserved pripravil Trend Be Active, v ktorej nájdete oblečenie hodiace sa pre neposedné mladé dámy. Tričká s potlačou, legíny, športové overaly, prešívané bomber bundy, džínsové sukne, ale aj gumičky do vlasov, ktoré sa neustále niekam strácajú, takže ich nie je nikdy dosť. Na jarné prechádzky, blbnutie v parku či na záhrade je pod-kolekcia Trend Be Active ako vyšitá.

Be Active

Be Active

Priamo jarou prevoňaná je kolekcia pre dievčatá Green House, v ktorej sa nachádzajú vzorované šatky, čelenky, kvetinové šaty, laclové džínsové nohavice, blúzky či klobúky. Toto oblečenie sa bude krásne vynímať pri každej príležitosti v teplých jarných dňoch. Mamičky, ktoré chcú mať zo svojej dcérky kvetinovú vílu, by mali určite do obchodov Reserved zavítať.

Green House

Green House

Nedá sa tomu ubrániť, ale svet technológie už pohltil aj naše deti, a preto Reserved ponúka oblečky pre dievčatá v štýle Hi! Technology. Hry farieb, pixely, mechanizmy, smartphony a aplikácie – to všetko odráža módne kúsky HI! Technology.

Hi! Technology

Hi! Technology

V kolekcii Mineral Heart for girls sa dievčatá zasa popasujú s chladnejšími nerastmi, prírodou, skúmaním alebo napríklad s pieskom. Oblečenie sa nesie v zemitých tónoch a dôležitú úlohu zohráva aj trendy denim. Módne kúsky priamo nabádajú k objavovaniu nepoznaných krás veľkého sveta.

Mineral Heart

Mineral Heart

Paralelou k dievčenskej kolekcii Be Active je u chlapcov Park life. Tu objavíme všetko oblečenie hodiace sa pre energetických chlapcov, ktorí radi trávia čas vonku na ihriskách či navštevujú športové krúžky. Krásne farebné oblečenie zaiste každému mladému mužovi pristane a bezpochyby si ho mladí nezbedníci aj veľmi rýchlo obľúbia.

Park Life

Park Life

Kolekcia Herbarium postrkuje chlapcov k láske k prírode a málinko i k zdravému životnému štýlu. Tričká a mikiny s potlačami zvierat, zeleniny, ovocia, obilnín alebo veterných mlynov sú skutočne veľmi inšpiratívne.

Herbarium

Herbarium

Späť do mestského života sa môžu vrátiť v oblečení z kolekcie Urban Flow, kde sa taktiež nachádza mnoho kúskov s potlačami, ale budú to poväčšinou veľké anglické nápisy, ktoré majú skutočnú hĺbku alebo obrázky zo série sci-fi filmov Star Wars.

Urban Flow

Urban Flow

V poslednej chlapčenskej sekcii Stone Age sa dostaneme do praveku. Každého malého chlapca fascinuje pradávny svet dinosaurov a archeológie. Trend Stone Age ponúkne oblečenie v štýle krajiny, kameňov a jaskýň. Tešiť sa môžete na tematické farby, ale aj potlače.

Stone Age

Stone Age

Zdroje: www.reserved.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.