Nakuknite! Zimné kabáty Mango, Roxy a Guess

Nakuknite! Zimné kabáty Mango, Roxy a Guess

8. februára 2011, zimné kabáty, Guess, Roxy, Mango, trendy, zima

Sponzorovanej odkazy:

Hoci nám počasie už ponúklo malú ochutnávku jari, čaká nás ešte pár zimných mesiacov. Na scéne sa tiež znovu objavil sneh a mráz a ešte chvíľu teda potrvá, kým budeme môcť kabáty definitívne upratať do skríň. Navyše teraz vďaka stále trvajúcim povianočným zľavám prichádza vôbec najvýhodnejší čas na kúpu kabáta. Kým sa po nejakom novom porozhliadnete, nazrite so mnou do ponuky troch veľmi obľúbených značiek – Guess, Mango a Roxy.

Vždy elegantné Mango

Zimným kabátom španielskej značky Mango nechýba patričná elegancia a štýl. Nesú sa skôr v mladistvom duchu a sú na nich jasne viditeľné nové trendy. Čo sa týka farieb, nevymyká sa Mango zimnej klasike – hnedej, čiernej, bielej a tmavo modrej. Vzorov v ich kolekcii moc nenájdeme, výnimkou je kocka, ktorá pôsobí veľmi elegantne.


Farebné Roxy

Pokiaľ preferujete športovejší štýl a rada si hráte s farbami, rozhodne zamierte do obchodov Roxy. Čaká tam na vás množstvo pestrofarebných kabátikov v mladistvom štýle, v ktorých rozhodne nebudete pôsobiť usadlo. K týmto kabátom sa skvele hodia obyčajné rifle aj topánky bez podpätkov, s ktorými vykúzlite ležérny a pohodlný outfit vhodný pre každodenné nosenie.

Nádych luxusu od Guess

Eleganciu a luxus vám zaručia kabáty značky Guess. Ich cena je trochu vyššia, ale kompenzuje ju zaručená kvalita a štýl. V kombinácii so sukňou či šatami a vysokými podpätkami si v kabátoch Guess budete pripadať ako zo sveta Hollywoodu. Táto firma ponúka aj kabáty kratšie, ktoré zase vyzerajú skvele s nohavicami. Čo sa trendov týka, nemôžeme si nevšimnúť výrazného military štýlu, ktorý je in už niekoľkú sezónu a stále sa v pomyselnom rebríčku obľúbenosti držia veľmi vysoko. Niet divu, vyzerá totiž skvele.


Ako je vidieť, z ponuky značiek Mango, Roxy a Guess si vyberú ako milovníci luxusu a elegancie, tak aj športovejšie typy, alebo aj Fashionista sledujúce najnovšie trendy. Zima bude podľa všetkého ešte dlhá, preto s kúpou nového kabátu neváhajte a využite ponúk týchto značiek.

Zdroje: www.polyvore.cz, www.fr.roxy-europe.com, www.shop.mango.com, Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.