Vyberte si svoje snehule! - DC, Puma či Nike?

Vyberte si svoje snehule! - DC, Puma či Nike?

11. februára 2011, zimná obuv, snehule, skate, zima 2010/2011, DC, Puma, Nike, umelý kožúšok, nepremokavé topánky, športové topánky

Sponzorovanej odkazy:

Všetci už sa chystáme na jar a sneh nie a nie zmiznúť. A preto je dobré, sa pred ním ešte pár týždňov chrániť. Nielenže budeme naďalej obliekať teplé páperové bundy, ale nesmieme zabudnúť ani na hrejivé topánky. A aké topánky by mali určite udržiavať naše nohy stále v teple? No predsa snehule! Týmto topánkam sa nehovorí snehule len tak nadarmo. Do mrazivého snehu sú totiž tým najideálnejším. Väčšina snehúľ je špeciálne upravených tak, aby neprepúšťali vodu, a preto sa s nimi nebudete môcť báť vyjsť ani do neobľúbenej brečky, ktorá nás tento rok ešte určite čaká. Prední výrobcovia športového a skate oblečenia si pre nás pripravili širokú ponuku zimných snehúľ. Zameriame sa na populárne značky DC, Puma a Nike. Môžeme si už teraz vyberať a tiež posudzovať, ktorej značke sa tento rok zimná kolekcia snehúľ 2010/2011 najviac vydarila.

DC snehule

Kolekcia zimných topánok sa značke DC celkom nepochybne podarila na výbornú. Svojimi topánkami chce značka DC zaujať za každú cenu a rovnako tak sa jej to darí i pri kolekcii zimných snehúľ tohtoročnej sezóny. Topánky vynikajú originalitou a sú dosť odvážne. Hodia sa skôr pre mladé a dospievajúce slečny, ktoré značku DC milujú. Snehule sú úplne nepremokavé vďaka tomu, že majú vysokú podrážku, ktorá je vyrobená z kvalitnej gumy. Každý kus týchto jedinečných topánok je tiež vybavený výrazným logom značky, takže sa určite nemusíte báť toho, že by, nedajbože, o vašich snehovkách mohol niekto pochybovať.

Vyberte si svoje snehule! - DC, Puma či Nike? (http://www.luxurymag.sk)

Puma snehule

Športová značka Puma sa pri svojej kolekcii snehúľ zamerala predovšetkým na to, aby o nohy ich zákazníkov bolo postarané a boli v pohodlí. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že sa im to naozaj darí. Snehule značky Puma sú vyrobené z príjemných materiálov. Vnútro topánok je väčšinou zateplené umelým kožúškom, ktorý napomáha tomu, aby vaše nohy boli v teple. Snehule sa hodia pre dámy všetkých vekových kategórií. Najlepšie sa vám budú snehulky hodiť k športovej bunde rovnakej či konkurenčnej značky.

Vyberte si svoje snehule! - DC, Puma či Nike? (http://www.luxurymag.sk)

Nike snehule

Značka Nike je snáď jednou z najpopulárnejších v predaji svojich jedinečných topánok. Jej kolekcia zimných snehúľ je rovnako skvelá, ako kolekcia ostatných topánok. Snehule Nike sú skvelo zladené farbou i štýlom. V nich budú vaše nôžky stopercentne neprehliadnuteľné. Vybrať si budete môcť zo všetkých obľúbených farebných kombinácií. Snehule Nike sa svojím strihom veľmi podobajú konkurenčným snehuliam iných športových značiek.

Vyberte si svoje snehule! - DC, Puma či Nike? (http://www.luxurymag.sk)

Zdroje: www.dcshoes.com www.champssports.comwww.puma.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.