Vyberte si svoje snehule! - DC, Puma či Nike?

Vyberte si svoje snehule! - DC, Puma či Nike?

11. februára 2011, zimná obuv, snehule, skate, zima 2010/2011, DC, Puma, Nike, umelý kožúšok, nepremokavé topánky, športové topánky

Sponzorovanej odkazy:

Všetci už sa chystáme na jar a sneh nie a nie zmiznúť. A preto je dobré, sa pred ním ešte pár týždňov chrániť. Nielenže budeme naďalej obliekať teplé páperové bundy, ale nesmieme zabudnúť ani na hrejivé topánky. A aké topánky by mali určite udržiavať naše nohy stále v teple? No predsa snehule! Týmto topánkam sa nehovorí snehule len tak nadarmo. Do mrazivého snehu sú totiž tým najideálnejším. Väčšina snehúľ je špeciálne upravených tak, aby neprepúšťali vodu, a preto sa s nimi nebudete môcť báť vyjsť ani do neobľúbenej brečky, ktorá nás tento rok ešte určite čaká. Prední výrobcovia športového a skate oblečenia si pre nás pripravili širokú ponuku zimných snehúľ. Zameriame sa na populárne značky DC, Puma a Nike. Môžeme si už teraz vyberať a tiež posudzovať, ktorej značke sa tento rok zimná kolekcia snehúľ 2010/2011 najviac vydarila.

DC snehule

Kolekcia zimných topánok sa značke DC celkom nepochybne podarila na výbornú. Svojimi topánkami chce značka DC zaujať za každú cenu a rovnako tak sa jej to darí i pri kolekcii zimných snehúľ tohtoročnej sezóny. Topánky vynikajú originalitou a sú dosť odvážne. Hodia sa skôr pre mladé a dospievajúce slečny, ktoré značku DC milujú. Snehule sú úplne nepremokavé vďaka tomu, že majú vysokú podrážku, ktorá je vyrobená z kvalitnej gumy. Každý kus týchto jedinečných topánok je tiež vybavený výrazným logom značky, takže sa určite nemusíte báť toho, že by, nedajbože, o vašich snehovkách mohol niekto pochybovať.

Puma snehule

Športová značka Puma sa pri svojej kolekcii snehúľ zamerala predovšetkým na to, aby o nohy ich zákazníkov bolo postarané a boli v pohodlí. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že sa im to naozaj darí. Snehule značky Puma sú vyrobené z príjemných materiálov. Vnútro topánok je väčšinou zateplené umelým kožúškom, ktorý napomáha tomu, aby vaše nohy boli v teple. Snehule sa hodia pre dámy všetkých vekových kategórií. Najlepšie sa vám budú snehulky hodiť k športovej bunde rovnakej či konkurenčnej značky.

Nike snehule

Značka Nike je snáď jednou z najpopulárnejších v predaji svojich jedinečných topánok. Jej kolekcia zimných snehúľ je rovnako skvelá, ako kolekcia ostatných topánok. Snehule Nike sú skvelo zladené farbou i štýlom. V nich budú vaše nôžky stopercentne neprehliadnuteľné. Vybrať si budete môcť zo všetkých obľúbených farebných kombinácií. Snehule Nike sa svojím strihom veľmi podobajú konkurenčným snehuliam iných športových značiek.

Zdroje: www.dcshoes.com www.champssports.com www.puma.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.