Fashion trend zima 2011: Letecké bundy

Fashion trend zima 2011: Letecké bundy

24. januára 2011, trend 2011, letecká bunda, pilotka, trendy zima 2011, bundy zima 2011, dámske bundy, dámske zimné bundy

Sponzorovanej odkazy:

Máte poslednú šancu zaobstarať si absolútny hit jesene 2010 a zimy 2011 – leteckú bundu. Myslíte si, že sa blíži koniec zimy a už to nemá cenu? Ste na omyle. Bundu iste využijete až do marca a možno ešte v apríli a môžete si byť isté, že sa znovu objaví v trendoch na budúcu zimnú sezónu.

Letecká bunda sa dá skvele kombinovať s čímkoľvek, čo máte v šatníku. Je skvelé, že si stačí kúpiť len jedinú vec, aby ste boli absolútne trendy. Bunda je neuveriteľne všestranná, podľa toho čo si k nej oblečiete, môže byť športová, ležérna, elegantná. Bez starostí si ju môžete obliecť aj do práce.


Kde sa návrhári inšpirovali?

Prvé klasické letecké bundy s ovčou kožušinou boli vyrobené v roku 1920. Okamžite sa z nich stal módny kúsok, stelesňovali zmysel pre dobrodružstvo a odvahu. Svoju obľubu si znovu získali v roku 1980, vďaka filmu Top GunTomom Cruisom. Tentoraz bunda vyjadrovala „som v pohode“.

Letecká bunda

Letecká bunda, často nazývaná pilotka je vyrobená väčšinou z kože. Vnútorná strana a golier sú podšité teplou kožušinou, ktorá zabezpečí neuveriteľné pohodlie a hlavne teplo, ktoré v tomto ročnom období hľadáme, kde sa dá. Ďalej je bunda vybavená praktickými vreckami a zaujímavými detailmi v podobe zipsov.

Kde leteckú bundu zoženiete?

Burberry Prorsum

Tento muž predstavil na svojej prehliadke letecké bundy v spojení s krajkovými šatami. To je veľmi zaujímavá a odvážna kombinácia. Všimnite si tiež kožených topánok na podpätku a vo výške nad kolená, ktoré celý outfit výborne dopĺňajú. Módny svet tento originálny vzhľad smelo prijal.

Promod

Lindex

Ako nosiť leteckú bundu

Letecká bunda sa dá nosiť cez koktejlové šaty. Svetlá varianta môžete kontrastovať s jednoduchými čiernymi šatami pod kolená alebo s krajkovými šatami po vzore Burberry Prorsum.

Pilotka má na sebe veľa ozdobných detailov, preto si pod ňu oblečte jednofarebné tričko spolu s úzkymi nohavicami.

Keď vám bude teplo, môžete si bundu rozopnúť a ukázať vo výstrihu niekoľko retiazok rôznych dĺžok.S bundou sa skvele vynímajú topánky na podpätku alebo vysoké topánky s kožušinkou. Chybu neurobíte, ani ak si obujete válenky.

Vlasy si vyčešte nahor, a to kvôli kožušinovému golieru.

A slnečné okuliare? Ako inak než letecké.

Zdroj: www.promod.com, www.luuux.com, www.polyvore.com, www.net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.