Vytvorte si svoj perfektný styling - Virtuálny stylista pre H & M!

Vytvorte si svoj perfektný styling - Virtuálny stylista pre H & M!

5. októbra 2014, hm, kolekcia, stylista, zľavy, poukážky, polanka, jakub, návrhár, online, poradenstvo

Sponzorovanej odkazy:

H & M svojim zákazníkom ponúka novinku vo forme online poradenstva. Ak si myslíte, že máte vkus a potrebujete poradiť so stylingom je pre vás táto novinka ako stvorená. Nemusíte nikam chodiť, môžete mať na sebe v tú chvíľu čo budete chcieť, stačí zapnúť počítač a nabehnúť si na stránku virtualnistylis­ta.cz . Vyskúšajte všetkých 36 kombinácií, ktoré sú teraz k dispozícii. Naozaj sa pri tom veľmi zabavíte a niečo nové sa dozviete. Budete mať šancu skombinovať 12 kúskov z aktuálnej H & M kolekcie, po vašom výbere každého kúsku, sa vám modelka na videu predvedie zo všetkých strán a vy môžete posúdiť, či je to to pravé, čo by ste chceli mať na sebe. Popredný český módny návrhár Jakub Polanka vám potom k outfitu udelí svoj ​​názor a pripojí tipy a rady, v čom je výber v poriadku a na čom potrebujete popracovať.

Už teraz sa však môžete tešiť na mnoho ďalších online outfitov, ktoré vám H & M ponúklo už 3.10.2014! H & M si svojich zákazníkov veľmi rozmaznáva, a preto v mesiaci októbri si na internetových stránkach môžete zostaviť nielen vlastný outfit, ale tiež môžete získať rady od popredného českého módneho návrhára Jakuba Polanku a vyhrať poukážku na nákup v obchodoch H & M!

Kto je Jakub Polanka?

Český návrhár, ktorý žije a tvorí medzi Parížom a Prahou. Po dokončení VŠUP a parížskeho Institut Français de la Mode absolvoval stáž u dizajnéra Philippa Starcka a teraz pôsobí na voľnej nohe. Jakubove šaty robia ženy krásnymi a majú čarovnú schopnosť pracovať s ich prednosťami. Nielen za to získal cenu Dizajnéra roka cien Czech Grand Design, Najlepší návrhár roku cien Elle Style Awards a Najväčší talent mladej generácie podľa magazínu Vogue Italia. Jakub spolupracoval s českou značkou Pietro Filipi, pre ktorú vytvoril pánsku radu a teraz sa sústredí na kolekciu pre sezónu jar / leto 2015. Prevedie vás online svetom módy a poradí vám čo je trendy a in. Kolekcia sa na virtualnistylis­ta.cz vymení trikrát (12. septembra, 3. októbra a 24. októbra), vy tak máte šancu si trikrát pohrať s novými outfitmi, získať zľavu a vyhrať!

Okamžitá zľava 20% v predajniach H & M

Navyše máte teraz možnosť získať 20% zľavu, po jednoduchej registrácii na stránkach H & M, kde sa tiež automaticky dostávate do žrebovania o hodnotné ceny. Tak prečo to neskúsiť, keď je to tak jednoduché.

Súťaž o hodnotné ceny!

Čo vyhráte?

  • Tritisící registrovaný v poradí navyše získa H & M darčekovú kartu na 120 eur
  • Päťtisící registrovaný v poradí navyše získa exkluzívnu možnosť navštíviť showroom H & M a H & M darčekovú kartu na 200 eur
  • Desaťtisící registrovaný v poradí navyše získa exkluzívnu možnosť navštíviť showroom H & M, konzultáciu stylingu od Jakuba Polanku a H&M darčekovú kartu na 400 eur

Ako vyhráte?

  1. Zostavte si svoj perfektný outfit
  2. Prehrajte video s vybraným outfitom a komentármi Jakuba Polanku
  3. Vyplňte registračný formulár
  4. Na uvedenú e-mailovú adresu dostanete 20% zľavu na nákup v H & M a budete zaradení do súťaže o hodnotné ceny

Zdroj: virtualnistylis­ta.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina H.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári, zľavy a výpredaje oblečenia a značky a značkové oblečenie.