Dámske zimné kabáty 2010/2011

Dámske zimné kabáty 2010/2011

25. januára 2011, dámske zimné kabáty, zimné kabáty, dámske kabáty, zvrchníky zima 2010, kabáty zima 2011, zimné kabáty 2011, trendy zimné kabáty

Sponzorovanej odkazy:

Jar je v nedohľadne a zima sa možno ešte neukázala v plnej sile. Ak ste si teda ešte nekúpili zimný kabát, je ešte čas to napraviť. Vynosíte ho tento rok, alebo môžete využiť povianočné zľavy na vybavenie svojho šatníka na budúcu sezónu. Obchody sú ich stále plné a bol by hriech výhodných ponúk nevyužiť.

O niektorých trendoch v tejto oblasti ste sa už v našom magazíne mohli dočítať. Sú to napríklad semišové kabáty, a tie v ťavej farbe, sú možno najväčším tohtoročným trendom. Stále frčí aj military štýl, ktorý je s nami už niekoľko rokov a stále je veľmi obľúbený. Military kabáty sa zvyčajne objavujú v klasickej vojenskej zelenej farbe, ak vám ale tento odtieň zrovna nesedí, nezúfajte. Skvele vyzerajú tieto kabáty i v tmavo modrej, sivej alebo červenej.

Ďalším výrazným trendom sú kabátiky v pánskom strihu. Vyznačujú sa tým, že sú voľnejšie a skôr v neutrálnych farbách. Nesedia ale každému, ak ste napríklad drobnej postavy, budete v ňom pravdepodobne pôsobiť ako „utopená“.

Ak preferujete eleganciu a jednoduchosť, stále tu sú klasické jednoradové alebo dvojradové kabáty v najrôznejších farbách – od tých pestrých ako červená, zelená alebo modrá, až k neutrálnej béžovej, bielej, šedej alebo hnedej. Nič nimi nepokazíte a môžete si vyhrať pri ich kombinácii s kabelkami, šálmi a topánkami.

Nestarnúcim evergreenom sú kockované kabáty v mnohých farebných kombináciách. Preslávila sa nimi predovšetkým značka Burberry, ktorých kockované kabáty sú neprekonateľné. Samozrejme zoženiete aj oveľa lacnejšie a napriek tomu štýlové kockované kabáty, v ktorých budete vyzerať trendy. Len si dajte pozor na kombinovanie – ku kockovanému kabátu vyberte jednofarebné doplnky bez potlačí, kocka je dominantou celého outfitu, a s akýmkoľvek iným vzorom by sa to doslova „bilo“.

Ďalším veľkým trendom je zdobenie kabátov, a to predovšetkým kožušinou. Dokáže oživiť aj úplne obyčajný kabát a pôsobí neuveriteľne elegantne. Pre výraznejší efekt vyberte kabát lemovaný kožušinou s leopardím alebo iným zvieracím vzorom.

Ako vidíte, zoznam trendov v oblasti kabátov je veľmi rozsiahly, takže si každá z nás príde na svoje. Či už preferujete eleganciu, klasiku, alebo rada experimentujete s módnymi výstrelkami, určite nájdete kabát ako ušitý pre vás. Tak hor sa na nákupy!

Zdroje: www.polyvore.com, www.zara.com, www.topshop.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.