Blúzky a blúzky pre jesenné dni

Blúzky a blúzky pre jesenné dni

19. septembra 2014, jesenné trendy, blúzky jeseň, priehľadné košele, blúzky

Sponzorovanej odkazy:

Dámska blúzka dokáže podtrhnúť ženskú zmyselnosť i hravého ducha. Bez blúzky by sa naše prababičky asi len tak nezaobišli. Však sú dodnes považované za elegantnú variantu odevu. Avšak voľnosť módy premenila decentné blúzky v odvážne sexi topy a z príležitostného slávnostného odevu sa vyprofilovali blúzky na bežné nosenie. Jesenné kolekcie predstavujú príjemné splynutie vyššie spomenutých prvkov. Aké nás čakajú blúzky na jeseň a ako ich budeme nosiť?

Blúzky a blúzky pre jesenné dni (http://www.luxurymag.sk)Blúzky a blúzky pre jesenné dni (http://www.luxurymag.sk)

Ak si prezrieme stránky Asos, Polyvore alebo sa vydáme hľadať inšpiráciu na módne blogy, nájdeme ich.

Blúzky a blúzky pre jesenné dni (http://www.luxurymag.sk)

Košele, blúzky aj vzdušné blúzky sú všade. Niektoré pripomínajú crop topy s golierikom a sú obľúbené medzi teenagermi. Vo mne evokujú roztliezkavačky amerického futbalu a rozmarné leto. V tom sú blúzky úplne jedinečné. Nech už sú akékoľvek, majú svoje zvláštne čaro.

Pozrime sa na priehľadné blúzky. Nosia sa k džínsovým šortkám, slim džínsom, nosia sa cez spoločenské šaty alebo zastrčené do puzdrových sukní. Vlastne je snáď nekonečné množstvo kombinácií, ako priehľadnú blúzku využiť. A tu sme trafili do čierneho. Priehľadné blúzky a blúzky si s nami budú jesenné dni užívať. Nechajme sa inšpirovať trendom kontrastov a nosme ich napríklad s koženkovými legínami alebo pletenými šortkami.

Blúzky a blúzky pre jesenné dni (http://www.luxurymag.sk)

Ďalšou obľúbenou variantou budú saténové či hodvábne blúzky. K nim sa pridávajú výrazné kvetinové potlače. Stále si tiež budeme užívať zvieracích motívov alebo abstraktných vzorov.

Blúzky a blúzky pre jesenné dni (http://www.luxurymag.sk)

A čo strihy? Čakajú nás retro goliere, stojačiky, skladanie alebo nadýchané volániky. Rukávy sa skracujú a často sú ponechané odhalené ramená. Blúzy a blúzky nachádzajú multifunkčné využitie. Ako vrchnú časť odevu využijeme pletené svetre, saká z teplákovky alebo elegantnejšie vŕšky v podobe rukávnikov alebo spoločenských blejzrov.

Blúzky a blúzky pre jesenné dni (http://www.luxurymag.sk)

Zdroj: www.promod.eu , www.hm.com , www.mango.comwww.zara.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.