Nestarnúce mikiny s kapucňou patria do každého zimného šatníka

Nestarnúce mikiny s kapucňou patria do každého zimného šatníka

1. februára 2011, mikiny, mikiny s kapucňou, sweatshirt, polyvore.com, Nike, Adidas, adidas mikiny, nike mikiny, športové mikiny, dámske mikiny, pánske mikiny

Sponzorovanej odkazy:

Mikiny patria už dlhé roky medzi veľmi obľúbené kusy odevu. Využívame ich najmä v období zimy. Ich využitie je pestré, a preto sú možno dodnes tak obľúbené. Ľahko vytvoria ležérny outfit, ktorý zaistí pohodlie na celý deň. Rovnako tak ich používame pri športovaní a iných voľnočasových aktivitách.

Nápady módnych návrhárov nám dávajú možnosť nosiť mikiny originálne, štýlové a dizajnovo prepracované. Moderné sú predovšetkým mikiny s kapucňou, a na tie sa tento článok bude zameriavať.

Dámske mikiny s kapucňou „cez hlavu“

Športové mikiny „cez hlavu“, často nazývané „klokanky“, majú mnoho podôb. Do popredia sa dostávajú výraznejšie motívy a farby. A keďže sa vrátil do módy „lolitkovsky štýl“, sú jeho detaily viditeľné aj na športových mikinách. Upravujú sa aj strihy a mikiny si môžete zapnúť takmer cez celú hlavu, ale o mikinách na zips až neskôr.

Prúžok bude populárny nielen v lete a mikinám dodá elegantnejšie­ho ducha.

Stálice v kruhoch športových módnych značiek ako je napríklad Nike či adidas ponúkajú predovšetkým klasické športové mikiny s ich logom. Tieto mikiny stále patria k jedným z najobľúbenejších.

Pánske mikiny s kapucňou „cez hlavu“

Zato pánske mikiny ako na zips, tak aj cez hlavu sa držia skôr decentnejšej línie. Tento rok dominuje farebným hitom čierna a sivá. Typické sú veľké nápisy a motívy splývavé, bez väčšieho kontrastu s farbou mikiny.

Značky, ktoré sa zameriavajú na street módu a štýl hip hop, vytvárajú pre svojich priaznivcov mikiny pestrofarebné s potlačami. Objednať si ich môžete na internetových stránkach www.queens.cz.

Pánske mikiny s kapucňou – na zips

Podobne sú tvorené pánske mikiny s kapucňou – na zips. Jednoduché strihy s nevýraznými motívmi. Ale môžete zohnať aj mikiny, ktoré majú sýtejšie teplé farby.

Klasikou sa nikdy nič nepokazí – čierna – modrá – biela, to sú veľké favoritky tohtoročnej zimy.

Zajímavé mikiny nájdete na interentových stránkach www.represhop.eu. Výber Vám uľahčí prehľadné menu členené do jednotlivých kategórií a podkategórií.

Dámske mikiny s kapucňou – na zips

Ako som už uviedla u dámskych mikín cez hlavu, uprednostňuje sa „cute“ štýl. Prúžky, bodky, mašličky alebo kvetinky. Avšak stále platí pravidlo, že všetkého veľa škodí. Takúto mikinu je vhodné doplniť napríklad klasickými džínsami v strihu slim a obuť conversky.

Inšpirácia záverom

Na záver som si trochu pohrala s rôznymi kombináciami, možno Vás niektorá inšpiruje. Prvý model je pánsky, ostatné dámske.

Zdroj: www.polyvore.com, www.represhop.eu, www.queens.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.