Blysknite sa! / Lakované kabelky 2011

Blysknite sa! / Lakované kabelky 2011

28. januára 2011, lakované kabelky, farebné kabelky, listové kabelky, dámske kabelky, kožené kabelky, kabelky trendy 2011

Sponzorovanej odkazy:

Kabelka je absolútne najženskejšia vec zo všetkých doplnkov a dámy si túto výsadu naozaj užívajú. Nepoznám žiadnu ženu, ktorá by vo svojom šatníku mala len jedinú kabelku. Dôvod je jednoduchý, jediná kabelka nemôže doplniť outfity pre všetky udalosti, a tiež je veľmi ťažké nájsť univerzálnu veľkosť. Preto privítajte vo svojej zbierke nový trend – lakovanú kabelku.

Lakované kabelky v žiarivých farbách, v odtieňoch žltej, zelenej, ružovej a modrej na seba pútajú pozornosť úplne každého. Mám ich rada, nenásilnou formou dodajú elegantný vzhľad aj obyčajnému outfitu. Ak si správne vyberiete, môžete v ruke držať hneď niekoľko trendov naraz. Bez toho, aby kabelka na sebe niesla známu značku, môže získať veľký obdiv zaujímavými zipsmi, oslnivým leskom, ozdobnými nitmi a žiarivou farbou.

Aká farba je tá pravá?

Rozšírte si svoju zbierku kabeliek! Ja som nedávno zistila, že nemám žltú kabelku. Kúpila som si totiž jarnú fialovú bundu a zistila som, že k nej nemám doplnky. Takže ja som výber farby mala jednoduchý. Vy asi farbu novej kabelky zvolíte podobne, alebo ako to väčšinou býva, spontánne v obchode.

Pokiaľ patríte k milovníkom čierneho oblečenia, rozseknite túto farbu nejakou nezriadenou kabelkou vo farbe červeného rúžu, čerstvej pomarančovej šťavy, signálnej žltej či lúčnej zelenej, môže to byť výborný spôsob, ako dodať vášmu štýlu švih.

Malá alebo veľká

Veľkosť kabelky si vyberte podľa toho, kam ju chcete nosiť. Ak jej chcete nosiť do kina, stačí vám len malá kabelka, kam schováte peňaženku a kľúče. Ale ak si ju chcete brať na víkendové výlety so svojím novým objavom, bude sa vám hodiť väčší variant. A čo tak malá lakovaná listová kabelka s nitmi na divoké večierky? To je určite dobrý nápad!Inšpirácie a typy


Úchvatne budete vyzerať, ak skombinujete farbu kabelky s lakom na nechty a v rovnakom odtieni zvoľte aj rúž, ale to len v prípade, že ste si vybrali červenú alebo neutrálnu farbu kabelky.

Už dávno odzvonilo diktátu, ktorý rozkazoval zladiť kabelku s topánkami. Od 90. rokov je móda vďaka bohu benevolentnejšia a vy môžete kabelku farebne zladiť napríklad aj s opaskom.

Zdroj: www.polyvore.com, www.net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.