Bez čoho sa nezaobídete v novej sezóne? - H & M Key Pieces MEN

Bez čoho sa nezaobídete v novej sezóne? - H & M Key Pieces MEN

29. augusta 2014, jeseň 2014, key pieces, must have, H & M, pánska móda, pánske sako, pánska košeľa, piqué sako, pánska bunda

Sponzorovanej odkazy:

Aj keď sa zdá, že jeseň je ešte ďaleko a mnohí z nás o nej nechceme ani počuť, blíži sa neuveriteľne rýchlo, to mi verte. Dostupná a medzi zákazníkmi veľmi obľúbená módna značka H & M už je napríklad pripravená. Nielen ženám, ale aj mužom ponúkne trendy jesenné kúsky, ktoré označuje ako „kľúčové“, bez ktorých sa v žiadnom prípade v nastávajúcej sezóne nezaobídete. U týchto kľúčových kúskov sa kombinuje klasika spolu s novými športovými detailmi. Už z toho možno vyvodiť, že tento rok na jeseň bude in skĺbenie jednotlivých paralelných štýlov.

S prístupom studenej jesennej sezóny bude potrebné pridávať na vrstvách. Tričko s mikinou niekedy možno nepostačí, a preto H & M zemepánom ponúka trendy strih jesenné bundy s kapucňou. Podľa značky H & M sa táto bunda stane základným kameňom každého pánskeho šatníka. Je ponúkaná v dvoch farebných variantách a to tmavo modrej a vínovo červenej. Veľmi kreatívne je riešené zapínanie v podobe nevšedných gombíkov.

Investovať sa oplatí aj do klasického pleteného pánskeho svetríku. Vo vašom šatníku sa stane základným kusom, ktorý ide kombinovať takmer s čímkoľvek. V šedom, modrom a béžovom prevedení si môžete už teraz pánsky svetrík v obchodoch H & M zakúpiť. Vôbec neoľutujete, ak sa rozhodnete pre všetky tri farby, pretože špeciálne tento kúsok znosíte.

Ďalším must-have kúskom, ktorý váš šatník podľa H & M musí mať, je farebná mikina v akejsi fialovej farbe. Hodí sa pre športovcov, ale aj ako štýlový a pohodlný doplnok pre všetky možné chvíle. Spolu s touto mikinou značka H & M ponúka trendy módny doplnok v podobe šedej šiltovky a semišové sneakersky s šnúrkami a gumovou podrážkou.

Módna značka H & M má pre pánov pripravené aj športové piqué (prešívané) sako, ktoré sa hodí do práce, ale tiež pri trávení voľných chvíľ cez víkend. Aj tu sa jedná o univerzálny prírastok do vášho šatníka. Sako už sa totiž dávno nenosí len do kancelárií a vybranej spoločnosti. Dá sa kombinovať aj s neformálnymi módnymi kúskami a doplnkami.

Rovnako tak viacúčelový ako bol pletený pánsky svetrík je aj takzvaná Henley košeľa vyrobená zo 100% bavlny, a preto svojím výzorom pripomína tričko. Vyberať môžete z ôsmich farebných prevedení. Henley košeľa má zapínanie v hornej časti a tiež na rukávoch, ktoré umožňuje ich mať vyhrnuté a zopnuté či dlhé.

Kockovanú košeľu páni tiež ocenia pri mnohých príležitostiach. Rovnako ako zo saka sa z nej dá vytvoriť formálny a aj neformálny kúsok. Akási farmárska košeľa, ktorá sama o sebe nie je nijako zvlášť zaujímavá, ale v kombinácii s výraznejšími módnymi doplnkami a oblečením sa z nej stáva hotová „hviezda“.

A teraz už len chýba nejaká tá spodná časť. Značka H & M na to myslela a pre pánov pripravila trendy džínsové nohavice v dostatočnom farebnom výbere. Aj tie sa radia medzi viacúčelové. Možno si k nim obuť tenisky alebo elegantné mokasíny a obliecť športové tričko či piqué sako. Zelenú budete mať zakaždým.

Zdroje: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.