Päť rád, ako správne zladiť kabelku s outfitom

Päť rád, ako správne zladiť kabelku s outfitom

2. februára 2011, CCC Topánky, kabelky, topánky, kabelky zima 2011, topánky zima 2011

Sponzorovanej odkazy:

Snáď každá žena sníva o dokonalej, univerzálnej kabelke, ktorú môže ráno chytiť a vyraziť bez premýšľania, či sa jej práve táto hodí k oblečeniu, či sa do nej všetko zmestí a ešte pritom vyzerá elegantne. Bohužiaľ ale väčšina z nás neovláda zmenšovacie kúzlo, ktoré by z dáždnika, diára, peňaženky, hromady papierov a možno aj laptopu urobilo skladné pierko. Navyše nás nepreberné množstvo farieb, tvarov a vzorov kabeliek necháva pri každom nákupe na pochybách, že len jedna proste nestačí. Potom ale ráno nastáva boj, ktorú zvoliť, aby sa k outfitu hodila čo najlepšie. A presne pre tieto situácie sme sa značkou CCC pripravili návod, ako kabelky kombinovať, aby ste zakaždým vyzerali ako vystrihnutá z módnych rubrík.

  1. Zásadou číslo jedna je jednotný štýl. Zamyslite sa, čo si budete brať na seba. Je to skôr elegantné, trendy alebo športové? Je váš outfit pestrý alebo vzorovaný? Potom by aj kabelka mala byť rovnakého razenia.

    2. Nie je nutné mať kabelku podobnej farby ako outfit, mali by spolu ale ladiť. Ak sa chystáte vyraziť v neutrálnych farbách ako je napríklad hnedá, sivá alebo béžová, skúste ich doplniť kabelkou v jasnejších farbách, ktorá outfit decentne a rafinovane rozžiari a naopak. Farebné šialenstvo upokojí jednoduchá kabelka v krémových farbách alebo v hnedej.

  2. Miešanie rôznych vzorov je vždy tak trochu rizikom. Ak máte ale oblečenie bez vzorov, rozhodne zvoľte kabelku vzorovanú. Prúžky, kocky alebo káry urobia outfit jednoducho zaujímavejším. Ak predsa len chcete kombinovať vzory, dbajte na to, aby sa vo všetkých objavovala aspoň jedna rovnaká farba.
  3. Pozor na veľkosť kabelky, tá musí ladiť tiež k vášmu štýlu. Chcete vyzerať chic a elegantne? Potom nechajte laptop a ďalšie závažia doma a vyrazte s menšou kabelkou „naľahko“. Športovejší štýl naopak, dáva priestor objemnejším kúskom.

5.Aj kabelku prispôsobte svojej postave. Kabelky cez rameno by mali končiť pri tej časti trupu, ktorú by ste chcela vyzdvihnúť. Ak máte široké boky, kabelka by mala končiť v páse a naopak. Nevýrazny pas najlepšie zamaskujete kabelkami s dlhým popruhom.

„Nie je to jednoduché a kabelka pre všetky príležitosti asi naozaj neexistuje. Ešte že ich je v obchodoch toľko, že majú ženy z čoho vyberať, "dodáva žartom na záver Roman Puchala, zástupca firmy CCC Topánky, ktorá "kabelkový manuál“ pripravila.

Zdroj: ASPEN.PR

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.