Zľavy: Letné šaty Mango

Zľavy: Letné šaty Mango

2. augusta 2014, letné šaty Mango, Mango výpredaj, šaty výpredaj

Sponzorovanej odkazy:

Zohnať pekné a ešte navyše dobre padnúce letné šaty, nie je nič jednoduchého. Človek je buď príliš malý, alebo má široké boky, dosť často väčšie bruško a ideálne všetko naraz. Sama bojujem každý rok so šatami ako Don Quijota s veternými mlynmi. Ponuka mi často pripadá rovnaká, v duchu jedného kľúčového trendu. Tentokrát som ale zapátrala vo výpredajovej ponuke značky Mango a prekvapivo sa mi zapáčilo hneď niekoľko modelov. Aj samotné ceny klesli naozaj nízko a hojdajú sa pod úrovňou 50% až 70% zľavy.

Minišaty majú bezpochyby svoje čaro, ale vážne sa chceme trápiť obopnutým oblečením v tak horúcich dňoch? Voľné šaty z ľahkého materiálu a splývavého strihu sú ideálne. Naviac sa dajú veľmi rafinovane využiť. Pre voľnočasové nosenie ich necháme voľné, pridáme ako obuv žabky či sandálky, plátenú tašku cez rameno a môžeme vyraziť do ulíc. V prípade túžby po elegantnejšom modeli by som šaty previazala tenkým pásikom (napríklad zlatej farby) a zvolila topánky na kline. Na ruku výrazný šperk a pracovný outfit je na svete.

V ponuke Mango je hneď niekoľko zaujímavých typov šiat. Vyznačujú sa svojou jednoduchosťou a netradičným spracovaním. Prednosť sa dáva nepatrným detailom a farebnému poňatiu. Farby sú prevažne výrazné alebo ich nahradzujú abstraktné vzory.

Víťazí modrá, červená, ale tiež nikdy nestarnúca klasická čierna farba. Ak ste váhali o kúpe čiernych koktejliek, určite si v ponuke Mango vyberiete a ako bonus k nim dostanete veľmi priaznivú cenu.

Nezabudnime na dlhé šaty, ktoré sú ideálnymi spoločníkmi na dovolenku. Pri ich výbere sa zamerajte predovšetkým na materiál. Ten by mal byť ľahký a na dotyk príjemný. Dlhé letné šaty môžete využiť aj počas festivalov, ak zvolíte správny model – čím menej látky, tým lepšie.

Mango začalo letné zľavy naozaj vo veľkom. Výpredaj letných šiat patrí u žien medzi tie najobľúbenejšie. Tak sa poponáhľajte, nech nepromarníte svoju šancu.

Zdroj: www.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.