Štýlové dámske hodinky / Guess, Storm, Festina a Swatch

Štýlové dámske hodinky / Guess, Storm, Festina a Swatch

3. februára 2011, Hodinky, Guess, Storm, Festina, Swatch, dámske hodinky, elegantné dámske hodinky, hodinky Guess, hodinky Storm, hodinky Festina

Sponzorovanej odkazy:

Hodinky sú krásne, často veľmi drahé a naozaj veľmi dôležité pre dámsky zovňajšok. Oproti mužom prikladáme väčší význam estetickej stránke ako technickým vymoženostiam. Niektoré dámy majú doma dokonca rôznofarebné hodinky, aby sa dali dobre kombinovať s outfitom, niekomu stačia len jedny športové a jedny elegantné.

Prvé náramkové hodinky boli vyrobené v hodinárstve Patek Philippe v roku 1868. Hodinky v sebe samozrejme nemali batériu, ale mali ručné naťahovanie. Prvé automatické hodinky sa objavili na trhu až v roku 1923. Trvalý zdroj energie, batériu, potom dostali v 50. rokoch.

Dámske vzory sa od začiatku inšpirovali pánskymi hodinkami, ktoré stačilo nepatrne zmenšiť a naladiť na ženskú nôtu. Masívna pánska verzia so širokým náramkom sa zmenila v rovnako krásnu verziu s diskrétnym, úzkym alebo farebným opaskom a pre večernú príležitosť sa hodinky ozdobili briliantmi.

Guess

Spoločnost bola založená v roku 1981, ale pôvodne vyrábala džínsy. O dva roky neskôr boli verejnosti predstavené prvé módne hodinky. Guessky spoznáte jednoducho, sú nápadné, sexy, originálne a hlavne vždy inšpirované poslednou módou. Mať ich na ruke znamená, že máte cit pre módu a dobrý vkus.


Storm

Moderné hodinky s osobitým štýlom, často používané ako módny doplnok, to sú hodinky Storm. Každá kolekcia je iná, ale všetky sú unikátne, podobné ľuďom, ktorí ich nosia – nekonvenčné, rafinované a štýlové. Zborte hranice, zmeňte pravidlá a ukážte, kto ste. Starostlivo si vyberte to pravé umelecké dielo pre vás. Chcete športové, moderné alebo romantické? Každý si príde na svoje.

Festina

Švajčiarske hodinky zdobia dámske rúčky už od roku 1902. Názov spoločnosti vznikol z pôvodného motta „Festina lente“ (tzn. Ponáhľaj sa pomaly). Festina ponúka maximálnu precíznosť, technický vývoj a nevtieravý dizajn v jediných hodinkách.

Swatch

Ďalšia švajčiarska hodinárska firma sa volá Swatch. Prvé hodinky uviedla na trh v roku 1983 a hneď sa stali absolútnou senzáciou. Celý názov spoločnosti je Swatch group, pretože vlastní niekoľko hodinárskych firiem a navyše je najväčším výrobcom hodiniek na svete. Hodinky si získali obľubu vďaka kvalite, krásnemu dizajnu, a v neposlednom rade nepredstaviteľne nízkej cene pre švajčiarske hodinky s analógovým displejom.

Či už máte akýkoľvek typ alebo značku hodiniek, mali by ste ich odniesť každé štyri-päť rokov k hodinárovi na pravidelnú prehliadku, vyčistenie a overenie presného chodu.

Zdroj: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.