Páskové sandálky - módnym hitom leta 2010

Páskové sandálky - módnym hitom leta 2010

7. októbra 2010, páskované sandálky, Baťa, Deichmann, Esprit, leto 2010, letná obuv, remienkové topánky, páskované topánky, sandále leto 2010, topánky leto 2010, letné topánky

Sponzorovanej odkazy:

Pri extrémne vysokých letných teplotách sa nám v teniskách a v iných plných topánkach chodí pomerne neľahko. Ideálnym typom obuvi sú žabky alebo flip flopy. Ale čo keď na ne zrovna nemáme chuť? Potom sú tu pre vás na výber predsa ešte letné remienkové sandálky. A práve o nich bude v dnešnom článku reč.
Letné remienkové topánky boli obľúbené už minulý rok. Akú ponuku si pre nás ale prichystalo tohtoročné leto 2010? Predstavíme si páskové sandálky značiek Baťa, Deichmann a Esprit.


Baťa


Páskové sandálky sa rovnako ako flip-flopy hodia takmer ku všetkému. Ide o pomerne univerzálnu obuv, ktorú si môžeme vziať k džínsom, sukni aj ku kraťasom. Spoločnosť Baťa vám ponúka hneď niekoľko tipov páskových sandálov. Niektoré z nich sú naozaj tvorené len niekoľkými tenkými pásikmi, u iných jeden pásik nadväzuje na druhý. Páskové topánky sú praktické hlavne vďaka tomu, že sa nám v nich nepotí noha. Vždy však vyberajte také páskové sandálky, ktoré vám presne sedia a v ktorých sa budete cítiť pohodlne. Pri zlom výbere páskových topánok by vás totiž mohli pásky tlačiť do kože, čo by pri dlhom chodení mohlo byť naozaj nepríjemné a bolestivé. Baťa si pre nás na leto pripravil naozaj veľmi pestrú ponuku týchto typov topánok. Nájdeme medzi nimi všelijaké odtiene farieb, sandálky ploché, ale aj na podpätku. Nechýbajú na nich ani rôzne ozdoby, ako sú kamienky alebo cvočkyi. Vyberiete si aj keď patríte medzi elegantnejší typy, ale aj ak dávate prednosť ležérnejšiemu a športovejšiemu štýlu. V spoločnosti Baťa myslia totiž na všetky. Mimochodom je na veľkú časť týchto páskových sandálov nastavená zľava, a tak vás ich nákup nepríde ani na veľké peniaze, skôr naopak.


Deichmann


Ani spoločnosť Deichmann nezaostáva za ponukou páskových sandálov a pripravila si pre svojich zákazníkov pomerne rozsiahly výber. Väčšina páskových sandálov spoločnosti Deichmann sa vyníma v prírodných farbách, ako sú rôzne odtiene hnedej. Obľúbená, zdá sa, je tiež farba modrá a samozrejme medzi výberom nechýba ani klasická čierna. Čo sa týka podpätkov, aj spoločnosť Deichmann vám ponúka remienkové sandálky bez, aj s nimi. Medzi obľúbené druhy podpätkov patria toto leto podpätky širšie a mohutnejšie a nesmieme zabudnúť a spomenúť aj obľúbené topánky na kline, ktoré tento rok patrí k módnym hitom.


Esprit


Veľmi módne a naozaj štýlové remienkové sandálky ponúka aj luxusná, obľúbená a medzi mnohými ľuďmi známa značka Esprit. Medzi modely tejto značky nájdeme skôr elegantnejšie modely páskovaných topánok bez podpätkov. Aj páskové sandálky Esprit sú často dozdobené kamienkami a cvočkami. A tak ak ešte nemáte páskované sandálky, či už tie na podpätku alebo bez, neváhajte a určite si nejaké kúpte. A keď v nich náhodou budete musieť pretrpieť nejaký ten letný dážď, verte, že vám aspoň nebudú musieť ďalšie dva dni schnúť.
Správne kúpené páskované topánky sú pohodlné a navyše patria medzi jedny z najmenších módnych trendov, čo sa týka výberu letnej obuvi. A tak neváhajte, a bežte navštíviť jeden z vyššie spomínaných butikov, Baťa, Deichmann alebo Esprit.

Zdroj: www.bata.cz , www.deichmann.dewww.esprit.de

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.