Súboj dvoch poľských značiek! - Zľavy Reserved a Mohito

Súboj dvoch poľských značiek! - Zľavy Reserved a Mohito

3. augusta 2014, detská móda, pánske oblečenie, dámska obuv, Mohito, Reserved, zľavy, výpredaj, SALE, trendy, plavky, dámske, letná kolekcia, leto 2014, plážová kolekcia, elegantné oblečenie, šaty

Sponzorovanej odkazy:

Po-sezónne zľavy už to majú pekne rozbehnuté a verte mi, že je na čo sa tešiť. Každého poteší, keď si môže na začiatku leta zakúpiť oblečenie, módne doplnky a topánky z tohtoročných kolekcií a ešte ku všetkému za perfektné ceny. Mnohých z nás prázdninová cesta či dovolenka ešte len čaká, takže máme veľké nákupy ešte len pred sebou. Prečo teda nevyužiť terajších v výpredajov?

Pripravené sú takmer všetky značky. Spoločne s nimi aj dve módne značky poľského pôvodu – Reserved a Mohito. Obe značky síce pochádzajú z rovnakej krajiny, ale ich sortiment sa rapídne líši. Ceny sú ale priaznivé pre každého z nás, a to aj bez zliav.

V obchodoch značky Reserved sa dočkáme najviac 50% zliav, ktoré nie sú vôbec na zahodenie. Najobľúbenejší módny kúsok – klasické tričko – nás teda vyjde v priemere na krásne 4 eurá. Nájdu sa aj také, ktorých cena klesla až na 3,5 eur a vôbec nejde o druhú akosť. Okrem tričiek sa u Reserved dotkla zľava aj svetrov, šiat, nohavíc a ďalšieho oblečenia, topánok a módnych doplnkov.

Určite vás tiež potešia zľavytakzvanej „plážovej kolekcii“, kde sú pre všetky ženy pripravené krásne bikiny a výber je skutočne obrovský. Kvetinové vzory, zvieracie motívy, prúžky, čierno-biela kombinácia, mašličky, volány alebo etnické vzory. Na zľavnených plavkách sa to trendmi len hemží. Ešte je potrebné spomenúť tú čarovnú cenu, za ktorú Reserved svoje plavky v zľave ponúka. Podržte sa! Oba dva diely bikín sa v priemere pohybujú okolo 14 eur.

Módna značka Reserved však neponúka len módu pre ženy, ale aj pre mužov a deti. Pánska a detská letná kolekcia 2014 je teraz tiež v zľave. Rovnako ako u dámskej kolekcie sa aj u týchto možno tešiť na všetok módny sortiment od oblečenia cez módne doplnky až k topánkam.

O niečo menej známejšia a dostupnejšia, avšak nemenej kvalitnejšia, je poľská Mohito. Tu v obchodoch stúpajú zľavy až k 70%, čo už je podľa mňa poriadny „nárez“. Výber je tu pomerne slušný. Výpredaj sa dotýka všetkého oblečenia, ale aj niekoľkých párov módnych doplnkov a topánok. Je však potrebné spomenúť, že značka Mohito sa špecializuje len a len na dámsku módu, takže páni a deti si tu na svoje neprídu v porovnaní s konkurenčnou poľskou značkou Reserved. Mohito je značka určená pre dámy, ktoré majú rady originálne elegantné oblečenie.

Zdroje: www.mohito.com www.reserved.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.