Móda, zábava, štýl, to je Terranova / Oblečenie Terranova

Móda, zábava, štýl, to je Terranova / Oblečenie Terranova

24. januára 2011, Terranova, Terranova Kids, móda, móda pre mladých, Terranova-on-line

Sponzorovanej odkazy:

Terranova

Móda pre mladých, móda pre zábavu, móda pre život – tak to je značka Terranova. Táto značka ponúka kolekcie oblečenia a doplnkov, ktoré úspešne nasledujú svetové moderné trendy. Začiatok značky Terranova je už v roku 1961, kedy Vittorio Tadeu začína v Taliansku rozbiehať firmu s názvom Teddy. V roku 1988 spoločnosť Teddy vďaka vlastnému úspechu začína svoju novú vlastnú značku Terranova. Nová sieť predajní je úspešná po celom svete. V roku 2005 Teddy a Terranova otvárajú ďalší reťazec pod značkou Calliope s rafinovanou a elegantnou módou.

Terranova má dnes sieť butikov po celom svete a popularita značky stále rastie. Terranova nám dáva možnosť zábavnej módy za dostupnú cenu. Spoločnosť má kolekcie pre mladé dievčatá i mužov, ale tiež aj Terranova Kids – oblečenie pre deti.

Terranova kolekcie jar / leto 2009

Terranova má v súčasnej kolekcii niekoľko štýlov, čo zaisťuje, že si tu vyberie naozaj každý zákazník alebo zákazníčka. Kolekcie majú svoje vlastné názvy, podľa ktorých už poznáte, o aký štýl ide: hiphop, neón, rock, šport, hippie, rockabilly a exotic beach, ktorá nám do leta prinesie všetko, čo potrebujeme k štýlovému prežitiu slnečných dní.

Predstavenie kolekcií Terranova

Krátke charakteristiky týchto štýlov, by vám mohli pomôcť dotvoriť váš vzhľad k dokonalosti.
Terranova hiphop je plná detailov, ako sú geometrické symboly, potlače, šiltovky a samozrejme pohodlné tenisky.
Terranova neon hýri neónovými farbami, ako je žltá, ružová, zelená alebo fialová.
Terranova rock je inšpirovaná štýlom hudby – rock a punk, čiernou, bielou a červenou farbou.
Terranova hippie predstavuje nástup moderného hippie štýlu so symbolmi lásky a mieru, šatiek, rozviatych šiat a samozrejme nesmú chýbať ani džínsy do zvonu.
Terranova rockabilly je plná sexi strihov, sukní so zvýšeným pásom a podpätkov. K tomu sa najlepšie hodí líčenie s pomocou tekutých liniek na oči a výrazne vyčesaný účes.

Všetky kolekcie Terranova majú aj báječné doplnky, a to od kabeliek, šatiek, čiapok až po slnečné okuliare a klobúky.

Zdroj: http://www.terranova-on-line.com/

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Z.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.