Exkluzívny parfum Mademoiselle Guerlain prináša šik parížsky štýl

Exkluzívny parfum Mademoiselle Guerlain prináša šik parížsky štýl

10. júla 2014, dámsky parfum, Mademoiselle Guerlain

Sponzorovanej odkazy:

Exkluzívny parfum Mademoiselle Guerlain prináša šik parížsky štýl!!

Parfém je štýlovým doplnkom každej ženy. Odráža jej osobnosť a dokáže rafinovane priťahovať pozornosť. Obdivné pohľady si vyslúžite s najnovšou vôňou Mademoiselle Guerlain, ktorá aktuálne rozširuje ponuku tejto uznávanej parfumérskej značky. Parfém je súčasťou série Les Parisiennes a zaraďuje sa tak k obľúbeným kúskom ako sú Nuit d'Amour, Mon Precieux Nectar a L'Heure de Nuit. Táto nonšalantná a čarovná vôňa, ktorá dokonale stelesňuje rafinovanú a gracióznu podstatu ikonickej kolekcie, vám prepožičia nadčasový štýl typický pre Parížanky.

Elegantná a žiarivá, zároveň aj trochu drzá, Mademoiselle Guerlain je spontánna mladá dievčina, ktorá vie, čo chce a nasleduje svoje inštinkty. Nemožno jej odolať, pretože je ódou na radostnú bezstarostnosť života. Rozžiarená a rozpustilá, taká je Mademoiselle Guerlain, ktorá okolo seba od prvej chvíle šíri jemné a sladké parížske tóny. Nemusíte sa nakláňať príliš blízko, aby ste ju objavili. Mademoiselle Guerlain odhalí svoju pestrú podstatu, aj keď sa okolo Vás len niekto prešmykne. Už pri prvom stretnutí zaujme ľahkou dávkou impertinencie s iskrivým základom v podobe bergamotu a citrónu v kombinácii so zelenými nótami galbana.

Jej štýl je neodolateľnou zmesou chvejúcich sa akordov, ktoré sa nádherne snúbia s niekoľkými atraktívnymi tónmi v samom srdci vône. Aróma tureckého medu zloženého z pomarančového kvetu a vanilky sa mieša s elegantnou a pudrovitou vôňou kosatcov. Záver parfému tvorí zamatovo jemné biele pižmo, ktoré nežne zahaľuje pokožku. Mademoiselle Guerlain je rafinovaným spodobením zmyselnosti. Ako čerešnička na torte pôsobí žiarivo ružová stuha elegantne obopínajúca hrdlo flakónu, ktorá odkazuje na jemné ružové tóny tejto vône.

*Parfum Mademoiselle Guerlain bude v predaji od 1. júla 2014 v L'Institut Guerlain, Dlhá 704, 705/16, 110 00, Praha 1. Cena: 235 eur.

O značke Guerlain

Guerlain predstavuje jednu z mála kozmetických značiek, ktorá dokáže aj po 182 rokoch fascinovať a priťahovať záujem generácie za generáciou. Počas dlhej histórie pripísali majstri parfuméri pod hlavičkou značky Guerlain do vzácnych kníh receptúr viac ako 800 parfumov. Vo filozofii značky a rovnako tak aj vo všetkých jej produktoch sa odráža desaťročiami preverené know-how a umenie vychutnávať si život. Pre prípravu každého z parfumov sú používané len tie najkvalitnejšie a najvzácnejšie ingrediencie, starostlivá pozornosť je venovaná aj tým najmenším detailom a nemenej dôležité je tiež jedinečné remeselné spracovanie. To všetko ide ruka v ruke s neomylným inštinktom pre to, po čom zákazník túži. Už od samotného počiatku nesie každý parfum Guerlain pečať dokonalosti. Detaily nájdete na: www.guerlain.cz .

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.