Plážové tašky a kabelky

Plážové tašky a kabelky

2. júla 2014, plážové tašky, plážové kabelky, letné tašky, maxi kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Iste si ešte spomenieme na veľký trend maxi kabeliek a maxi tašiek. Každý rok si ho môžeme pripomenúť v čase letnej dovolenky, kedy väčšina z nás pátra po veľkej taške na pláž. Keďže žena je bytosť vynaliezavá a praktická, rada objavuje veci, ktoré majú viac možností využitia. A preto aj pri výbere plážovej tašky hľadáme jej praktické využitie zo všetkých strán. Plážová taška alebo kabelka do mesta?

Plážové tašky a kabelky (http://www.luxurymag.sk)

Len máloktorá z nás dokáže na bežné nosenie využívať malú kabelku či tašku. Kabelka by dnes mala pojať malý notebook, taštičku s líčením, prípadne knižku alebo menšiu desiatu. Pri ceste z práce sa väčší rozmer kabelky tiež hodí. Čím väčší nákup sa do nej zmestí, tým lepšie. Plážové tašky dnes dostávajú natoľko neutrálny dizajn a spracovanie, že ich obmedzené využitie na pláž neplatí. Možno si vybrať z modelov pripomínajúcich viac kabelku na bežné nosenie ako plážovú kabelku.

Plážové tašky a kabelky (http://www.luxurymag.sk)

Aj materiály sa značne rozšírili. Tento rok sú trendy plastické priehľadné tašky, ktoré sa rozhodne nemusíte báť vziať na prechádzku do mesta. Nájdete ich napríklad u Victoria 's Secret. Plátené plážové tašky zaradila do svojej letnej kolekcie talianska značka Koralline. Nechýba na nich potlač paliem zrkadliacich horúce letné dni. Džínsové šortky, košeľa a hurá do mesta i na pláž.

K plážovému outfitu sa perfektne hodia tašky s uchami pripomínajúcimi námorné laná. Áno, nie je to trend, ktorý by sme nikdy nevideli, ale jeho poňatie sa v milých podobách neustále rozširuje.

Za neutrálne sa dajú považovať maxi tašky s výraznými vzormi. Okrem plážovej módy sa hodia perfektne k móde denimovej. Predáva je napríklad Asos.

Plážové tašky a kabelky (http://www.luxurymag.sk)

A kam ešte môžete vyraziť za nákupom letných kabeliek a tašiek? Skúste obchod Mango. V letnej kolekcii je niekoľko veľmi vydarených kúskov plážových tašiek. Ako plus môžeme pridať fakt, že sa k nim podarí v obchodoch Mango rovno skombinovať letné outfity.

Plážové tašky a kabelky (http://www.luxurymag.sk)

Zdroj: www.asos.com , www.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.