Svadba ako zo škatuľky krok za krokom

Svadba ako zo škatuľky krok za krokom

29. mája 2014,

Večera sa nesie v romantickom duchu, partner je trochu nervózny a potom konečne nastane ten okamih, kedy pred vami nonšalantne pokľakne a z vrecka vytiahne onú povestnú škatuľku ukrývajúcu ten najkrajší šperk na svete, po ktorom od mala túži každá žena? Potom sa môžete tešiť na úchvatný deň D, ktorý bude len a len váš a preto by mal byť jednoducho a jednoducho dokonalý…

Tak kde sa vezmeme?

Hlavné slovo a všetku pozornosť si vo svadobný deň ukradne vždy nevesta, to je nepísané pravidlo, ale tá by vždy mala myslieť na svojich hostí, ktorí by sa v jej blízkosti mali cítiť pohodlne a príjemne. Výber lokality je preto neskutočne dôležitý, prakticky najdôležitejší.

Svadba je o láske, a tak je romantika a všetko okolo nej úplnou samozrejmosťou. Vonkajšie svadby sú krásne, ale v našich končinách, kedy je počasie takmer aprílové, by išlo o naozajstný risk, ktorý si predsa len nemôžete dovoliť. Stavte preto na istotu a vyberte si napríklad svadobný hotel v Žiline, ktorý splní všetky vaše očakávania, hoci sú nadštandardné. Na tejto adrese vám prichystajú prekrásny deň, na ktorý budete spomínať celý život.

Svadba ako zo škatuľky krok za krokom (http://www.luxurymag.sk)

Buďte neodolateľnou nevestou

Hneď ako sa váš drahý vysloví, prvé, čo vás napadne je, ako vlastne vo svoj ​​deň budete vyzerať, a tak zvoláte všetky svoje kamarátky a vydáte sa na obhliadku tých najkrajších svadobných šiat. Ich výber môže byť zložitý a zdĺhavý, avšak s ich výberom vám dopomôžu tiež svadobné náhrdelníky pre nevesty, najrôznejšie čelenky a tiež náušnice, ktoré ešte len dotvárajú konečný vzhľad. Nech už je váš vkus a cit pre módu akýkoľvek, v tento významný deň si nenechajte do ničoho hovoriť a oblečte sa podľa vlastného uváženia.

Spoločné rozhodnutie pre celý život

Väčšinu starostí okolo svadby si na seba zvyčajne berie nevesta, lebo ženích si s výzdobou stolov na hostine príliš hlavu neláme. Na čom by sa ale rozhodne mal podieľať, je výber svatebných prsteňov, ktoré by na prvý pohľad mali uchvátiť oboch svadobčanov. Buďte originálny a vyberte si modely s gravírovaním grátis, na ktoré si podľa ľubovôle nechajte vyryť mená, dátum či milostný citát.

Hostia sa môžu inšpirovať v magazíne http://www.shiny.sk/, kde nájdu tipy na vhodné luxusné oblečenie.

Svadba ako zo škatuľky krok za krokom (http://www.luxurymag.sk)
Autorom článku je Veronika Sýkorová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky a ostatné.