Ako tento rok nosiť crop topy

Ako tento rok nosiť crop topy

7. mája 2014, crop topy, topy, tielka, trendy Leroy, trendy jar, tričko nad pupok, tielko nad pupok, top nad pupok

Sponzorovanej odkazy:

Počasie je ako na hojdačke – chvíľku zima, potom zase teplo. Už by sme si na to mohli začať zvykať. Avšak v trendoch počasie nehrá príliš veľkú rolu. Ak stále odmietate crop topy, asi by sa to malo zmeniť, pretože tie budú predovšetkým v teplých dňoch veľmi trendy a sú naozaj obľúbené. Kto si myslí, že ich nemôže nosiť kvôli tomu, že nemá ploché brucho, ten je na omyle. Crop topy sú pre všetkých!

CROP TOPY A SUKNE

Na prvý pohľad sa môže mylne zdať, že crop topy sú len pre naozaj štíhle ženy. Ba nie, zdanie klame. Vďaka súčasným trendom ich môže nosiť ktokoľvek. Popíšeme vám ako. Veľkou výhodou a prednosťou sú stále moderné vysoké pásy. A platí to aj u sukní. Vyberajte predovšetkým zvýšený pás, ten spolu s crop topom upozorní na najútlejšie miesto v páse a zdôrazní tak vašu ženskú siluetu. Ak nepatríte medzi hrdé majiteľky plochého bruška – nevadí! Vysoký pás tieto drobné vady na kráse nenápadne zamaskuje a nikto si to ani nevšimne. Veľkým hitom jari sú puzdrové sukne v dĺžke pod kolená. Ak sa v obopnutých veciach necítite dobre, vyskúšajte napríklad rozviatu sukňu v dĺžke pod kolená. Aj tu platí – pás noste pekne vysoko.

CROP TOPY A NOHAVICE

Ani crop topy v kombinácii s nohavicami neprídu skrátka. Sú skvelou voľbou na párty alebo do práce. Nohavice noste úzke, ohrňte ich nad členkami a opäť voľte vysoký pás. Pásik už obliekať nemusíte, ale ak ho nosíte rada, vyberte skôr tenký. Crop topy môžete vyberať upnuté alebo voľnejšie – napríklad na tenkých ramienkach. Súčasným trendom sú topy odhaľujúce obe ramená, preto aj tu môžete vyskúšať variantu crop topu. S džínsami vyzerá priamo fantasticky a na párty tak budete neprehliadnuteľná! Výborným parťákom je aj rolák v dĺžke nad pupok. Klasika, ktorá neomrzí!

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.