Trendy jesenné kabáty od H & M

Trendy jesenné kabáty od H & M

1. decembra 2010, kabáty, kabátiky, jesenné kabáty, kabáty H & M, H & M, trenčkoty

Sponzorovanej odkazy:

Pani jeseň už definitívne prevzala svoje žezlo a po nasledujúce tri mesiace sa ho len tak nevzdá. Tomu by sme tiež mali prispôsobiť náš šatník a vymeniť ľahké „septembrové sačka“ za poriadne hrejivé kabáty. Skvelou voľbou budú iste jesenné kabáty od švédskej značky H & M.

História H & M

Švédská Značka H & M ponúka trendy módu pre ženy, mužov aj deti, jej sortiment dopĺňajú taktiež vlastné kolekcie obuvi, doplnkov alebo kozmetiky. Hoci nám Slovákom je značka H & M známa až od roku 2003, kedy tu bol otvorený prvý H & M obchod, táto značka pôsobí na trhu už od roku 1947. V tomto roku bola totiž otvorená prvá predajňa H & M (Hennes & Mauritz) vo švédskom Västerås, a to pánom Erlingom Perssonom. Od tohto založenia teda uplynulo už vyše šesťdesiat rokov a H & M sa stalo medzinárodnou spoločnosťou s viac ako 1600 obchodmi v tridsiatichdvoch krajinách sveta, a to vrátane Honkgongu, Kanady či Spojených arabských emirátov. Za úspechom tejto značky určite stojí jej filozofia, ktorá znie „ponúkať kvalitu za najlepšiu cenu“ a taktiež spolupráca so známymi osobnosťami, ako napríklad so speváčkami Madonnou a Kylie Minogue, návrhárom Karlom Lagerfeldom a ďalšími.

Kabáty sú tento rok in

Pokiaľ radšej nosíte krátke bundičky do pása s obavou, že v kabáte by ste vyzerali ako bacuľka, bojíte sa zbytočne. Šikovne zvolený kabát Vám vždy poslúži, tak ako má, či už zvolíte vypasovaný kabát na zvýraznenie Vášho osieho pásu, či kabátik áčkového strihu, aby naopak nejaké tie kilá navyše skryl. Výber kabátov je dnes naozaj široký, a tak môžete voliť medzi kabátikmi dlhými do polovice stehien alebo až ku kolenám, či ešte dlhšími. Podobnú variabilitu môžete vypozorovať aj u dĺžky rukávov, ktoré sú buď klasicky dlhé či trojštvrťové s ozdobnými manžetami. Čo sa týka materiálov vyrábajú sa najčastejšie kabáty vlnené, tvídové či flaušové. Kabáty bývajú hladké alebo zdobné, jednofarebné, vzorované alebo kombinujú dve farby, napríklad biely kabát s čiernymi manžetami alebo dvojradovým zapínaním inej farby.

H & M vo svojej tohtoročnej jesennej kolekcii predstavila hneď niekoľko modelov kabátov zaujímavých strihov aj farieb. Tak ako celej jesennej kolekcii značky H & M tak aj kabátom dominuje fialová, zelená a šedá farba, ktoré sprevádza tradičná čierna. V kolekcii narazíme aj na klasické trenčkoty, prednosť je však daný kabátom s líniou elegantného A. Zaujímavými detailmi sú potom dlhé rukávy v tvare tulipánu, či nápadité zapínanie pri krku.

zdroje: www.hm.cm, www.shop.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beata B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.