ZARA - prvý dojem je dôležitý / ZARA oblečenie

ZARA - prvý dojem je dôležitý / ZARA oblečenie

22. apríla 2011, ZARA, ZARA oblečenie, ZARA Praha, ZARA Brno, zara.cz, zara.com, ZARA kids

Sponzorovanej odkazy:

Na to, aby si ľudia urobili prvý dojem, stačí veľmi krátky čas, a preto je potrebné niečím zaujať, alebo aspoň neodradiť. Na onen prvý dojem postačí len dvadsatina sekundy, počas ktorej budete „zaškatuľkovaná“. Ako teda minimalizovať riziko zlého haló efektu?

Dôležité je zvoliť vhodný odev, ktorý vyberiete v správnom obchode. Tým správnym môže byť španielska módna značka ZARA, ktorá spája najnovšie trendy s kvalitou za dostupné ceny. Pod touto značkou nájdeme nielen trendy oblečenie, ale aj doplnky a drobnú kozmetiku pre každú vekovú kategóriu. ZARA sa koncentruje v metropolách, a to prevažne v Európe, Amerike, ale i v Ázii a jej obchody sú zladené do rovnakého designu. V súčasnej dobe má 626 obchodov v 46 štátoch. Najväčšie a najnavštevovanejšie obchody na svete menia svoje kolekcie dámskeho, pánskeho i detského oblečenia každý týždeň, presne podľa aktuálnych trendov. Na našom trhu pôsobí ZARA od roku 1993 a jej predajne môžete nájsť v Prahe napríklad v OC Chodov alebo na Novom Smíchově, či v Brne. Zaujímavou informáciou tiež je, že sa Zara zapojila do boja proti anorexii a rozhodla sa posunúť dolnú veľkosť konfekcie z veľkosti 34 až o dve veľkosti vyššie – na veľkosť 38.

ZARA – módne oblečenie

Pre lepšiu autenticitu som obchod navštívila a pár pekných kúskov vyskúšala. Musím im pochváliť priestranné kabínky, radenie sortimentu aj ochotný personál, ktorý sa evidentne nesnaží predať za každú cenu, ale s úsmevom na tvári Vám aj pokojne povie, že „tento kúsok radšej nie“ a ešte vyberú podľa požiadavok iný, lepší. A teraz už ku konkrétnym kúskom. V Zare nájdete presne to, čo potrebujete, či už je zima alebo teplo, sneží alebo prší, ste doma, alebo práve mierite na párty. Posúďte sami, čo by Vám svedčalo najviac. Ponúkame Vám ochutnávku z kolekcie Zary pre tohtoročnú jeseň a zimu.

ZARA – Kolekcia Mujer

ZARA – Kolekcia Joven

Zdroj: www.zara.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina Š.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.