Sandálky s pásikom okolo členku sú hitom sezóny!

Sandálky s pásikom okolo členku sú hitom sezóny!

16. mája 2014, Baťa, sandále, sandále s pásikom okolo členku, ankle strap sandále, sandále na podpätku, sandále bez podpätku

Sponzorovanej odkazy:

Ak ste svoje nohy cez zimu trochu zanedbávali, k čomu má sklon nejedna z nás, je najvyšší čas zájsť si na pedikúru. Jar je tu v plnej sile a leto už pomaly tiež klope na dvere. A to znamená, že svoje nôžky už len tak neschováte! Navyše by to bola škoda, obzvlášť keď sa na scéne objavil nový horúci trend sezóny – ankle strap sandals, čiže sandálky s remienkom okolo členku. A čo je na nich tak skvelého? Pôsobia neuveriteľne elegantne a dámskym nohám ohromne pristanú. Pásik dokáže nohu opticky zoštíhliť a navyše ju k topánke pevne pripúta, aby nám v nej noha „nelietala“. Do tohto trendu sa nejde nezamilovať!

Sandále s podpätkom

Najelegantnejšie pochopiteľne tieto topánky vyzerajú v kombinácii s podpätkom. Budú sa hodiť k šatám, k nohavicovému kostýmu ale pokojne aj k ležérnejšiemu outfitu, napríklad v kombinácii so skinny jeansami. Aby však pásik okolo členku dostatočne vynikal, zvoľte 7/8 dĺžku. Dobrou správou je, že tento rok dostali pred ihlami prednosť silnejšie podpätky a ich nosenie je teda oveľa pohodlnejšie! Vyskúšať môžete trend topánok s metalickými odleskami alebo doznievajúci minuloročný hit colorblocking. Vrhnúť sa môžete aj na súčasné novinky, ako sú napríklad transparentné časti topánok. Možností je veľa, tento rok na jar a v lete neurobíte chybu ako pastelovými tónmi, tak aj klasickou bielou, čiernou alebo hnedou.

Sandále bez podpätku

Veľa žien však nedá dopustiť na topánky ploché. Aj tým však pásik okolo členku sadol a jednoduché sandálky bez podpätku krásne oživil. U týchto topánok sa ponúka najrôznejšie zdobenie pásikov kamienkami a korálkami, ktoré sa budú v letných lúčoch krásne vynímať rovnako ako metalické časti. Sandálky bez podpätku pôsobia hravo a letne, a tak sa u nich nemusíte báť výrazných farieb a zdobenia. Naozaj široký výber krásnych topánok s pásikom okolo členku si pre nás prichystala Baťa, ale pozadu nezostali ani ďalšie obľúbené obuvnícke značky.

Zdroj: www.bata.cz , iStockphoto / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.