Dúhová kolekcia značky Etam rozžiari jar i leto 2014!

Dúhová kolekcia značky Etam rozžiari jar i leto 2014!

9. mája 2014, dúhová kolekcia Etam, Etam, Etam leto 2014, spodná bielizeň, podprsenky, nohavičky, body, čipkované prádlo, farebné prádlo

Jar nás už pár dní víta nielen príjemnými teplotami, ale aj nádhernými farbami. Ak nebývate práve vysoko v horách, určite už okolo vás kvitne zlatý dážď, narcisy alebo aj romantické čerešne. A farby sú práve to, čo robí jar jarou. Francúzska značka spodnej bielizne Etam si tak pre tohtoročnú jar a leto pripravila kolekciu, ktorá stojí predovšetkým na neprehliadnuteľných a nádherných farbách. A ak to súčasné počasie nezvládlo, táto kolekcia vám určite privodí skvelú náladu!

Značka Etam stavila ako na sýte a žiarivé odtiene, tak aj na tie jemnejšie púdrové. Farby dúhy tu potom reprezentuje napríklad citrónovo žltá, azúrovo modrá alebo krikľavo ružová. Z jemnejších tónov potom v kolekcii nájdeme blankytný jas, trendy koralovú alebo svetlejšiu ružovú v kombinácii so smotanovou.

Z týchto farieb sú vytvorené krásne komplety, ktorým kraľuje čipka. Tento nesmrteľný materiál je stále trendy, stále zvodný a stále obľúbený, o spodnom prádle to platí dvojnásobne. Na niektorých modeloch je čipka použitá v odvážnejšej priesvitnej variante, ktorá nedá spať žiadnej žene, nieto mužovi. Je návrhármi pojatá veľmi dômyselne a rafinovane tak, že odhaľuje veľa, ale nie príliš. Dáva tak veľký priestor fantázii!

Do obchodov značky Etam, ktoré zatiaľ nájdete len v Českej republike, a to v Prahe (tu je dokonca deväť predajní!), Brne, Ostrave, Hradci Králové a Liberci, si môžete zájsť okrem kompletu podprsenky a nohavičiek aj pre body z dúhovej kolekcie pre jar a leto 2014. Nielen pre vás bude určite zaujímavým osviežením. A aby bolo jasné, že Etam myslí nielen na dokonalý vzhľad, ale aj na naše pohodlie, zaradil do kolekcie veľa podprseniek s rozšírenými ramienkami. Obzvlášť majiteľky väčšieho poprsia túto variantu určite ocenia. Etam skrátka myslí na všetky. Zabudnite teda na chvíľu na obvyklú čiernu a bielu a oblečte pre zmenu bielizeň vo farbe dúhy!

Zdroj: TZ Etam

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.