Ideálna starostlivosť o vlasy - tipy a rady

Ideálna starostlivosť o vlasy - tipy a rady

18. apríla 2014, zdravé vlasy, krásne vlasy, vlasová kozmetika, vlasy, účesy, starostlivosť o vlasy

Sponzorovanej odkazy:

Starostlivosť o vlasy nedá spať nejednej žene, lebo na nej skutočne veľmi záleží. Môžete mať totiž dokonalú postavu aj pestrý šatník plný nádherných modelov, pokiaľ ale Vaše vlasy budú pôsobiť na prvý pohľad nezdravo, je to dosť výrazná vada na kráse.

Kvalitná vlasová kozmetika a kadernícke potreby

Už dávno sú preč doby, kedy v kúpeľni bolo k nájdeniu len to nevyhnutne potrebné. Aktuálne je totiž k dispozicii celý rad prípravkov, prístrojov a nástrojov, ktoré dávajú starostlivosti o vlasy nový rozmer.

Česanie a kefovanie vlasov: tento aspekt snáď netreba zdôrazňovať. Samozrejme, že takáto pravidelná starostlivosť sa môže prejaviť iba pozitívne.

Umývanie vlasov: ďalšia tradičné činnosť, ktorú dnes pravidelne absolvuje snáď každý. Ak si však zaobstaráte špeciálne šampóny, ale aj balzámy a ďalšie prípravky pre regeneráciu a starostlivosť o vlasy, urobíte pre svoj účes o niečo viac.

Vlasová kozmetika: v tejto oblasti dnes pochopiteľne existuje nespočetné množstvo prípravkov, ktoré Vám dopomôžu nielen k báječnému vzhľadu, ale tiež k zdravým vlasom. To spolu ostatne bytostne súvisí. Zvoľte teda vlasovú kozmetiku od popredných výrobcov .

Sušenie vlasov: vysoké teploty môžu vašim vlasom ublížiť. Preto je dobré pred užitím fénu najprv vlasy sušiť za pomoci uteráka, prípadne použiť výrobky s ionizáciou, ktorá udrží vo vlasoch vodu.

Starostlivosť o končeky: pri suchých končekoch možno použiť regeneračnú kúru, ak máte zase končeky rozštiepené, môžeme Vám odporučiť efilačné kadernícke nožnice na prestrihávanie aj zastrihávanie.

Ďalšie kadernícke potreby: tieto výrobky sú pochopiteľne neustále potrebné. Ak teda zvolíte kvalitné kulmy a kulmofény , žehličky na vlasy a ďalších „pomocníkov“, určite na tom zarobíte.

Nakúpte lacno: ak chcete tip na konkrétne miesto, kde si môžete kúpiť všetky vyššie spomenuté aj ďalšie produkty za priaznivé ceny, e-shop Vlasy-kosmetika.cz je tým pravým.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Adam Š.. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika a vlasy a účesy.