Značkové peňaženky Guess, Puma, Roxy a Nike

Značkové peňaženky Guess, Puma, Roxy a Nike

14. januára 2011, peňaženky, Roxy, Puma, Guess, Nike, športová peňaženka, elegantný peňaženky, peňaženky Roxy, peňaženky Guess, peňaženky Puma, Peňaženky Nike

Sponzorovanej odkazy:

Peňaženka je naším každodenným spoločníkom. Ak ju náhodou zabudneme doma, sme tak povediac, stratení. Prakticky v nej nosíme všetko, od platobných kariet a peňazí, až po najrôznejšie doklady. A preto, by sme teda mali investovať do nejakej značkovej peňaženky, ktorá sa nám páči, je kvalitná a zároveň štýlová.
Dnes sa pozrieme za výberom štyroch značiek, ktoré sa zakaždým zameriavajú na trochu inú skupinu zákazníkov.
Predstavíme si v Slovenskej republike veľmi obľúbenú a žiadanú značku Guess, ktorá ponúka elegantné modely peňaženiek. Pre športovejších prívržencov sa pozrieme na výber peňaženiek z kolekcie značky Puma a Nike. Poslednou značkou, na ktorej ponuku peňaženiek sa pozrieme, je módna značka Roxy; značka, ktorá nám ponúka elegantne športové skĺbenie modelov peňaženiek, ktoré hneď na prvý pohľad zaujmú a upútajú svojou farebnou pestrosťou.

Peňaženky Guess

V dnešnej dobe predstavuje módna značka Guess luxus a štýlovosť. Medzi ženami a dievčatami v Slovenskej republike je naozaj táto značka veľmi obľúbená. Preto sa poďme pozrieť za výberom elegantných peňaženiek z dielne tejto štýlovej a modernej značky.
Peňaženky značky Guess Vás hneď na prvý pohľad upútajú svojím výrazným logom. Ak teda radi ukazujete, že sa pýšite nejakým značkovým kúskom, potom je pre Vás značka Guess ako stvorená. Ponúkne Vám blýskavé a pútavé modely v rôznych farbách a s rôznym zdobením.


Peňaženky Puma

Nebavia Vás príliš elegantné módne kúsky ani doplnky a preferujete u výrobkov jednoduchosť a praktickosť? Potom máte veľkú šancu, že si svoju obľúbenú peňaženku vyberiete v butikoch športovej značky Puma.
Medzi modelmi značky Puma objavíte klasiku, ktorá ani s postupom času nikdy nezostarne.
Módna spoločnosť Puma si pre Vás pripravila aj jednoduché modely peňaženiek ako pre papierové, tak pre kovové peniaze.
Skĺbenie jednoduchosti, praktickosti a štýlovosti tejto módnej značke teda naozaj ide!


Peňaženky Roxy

Čo sa týka výberu peňaženiek, nemožno opomenúť ani športovú a veľmi populárnu značku Roxy.
Modely peňaženiek tejto značky sú rozpoznateľné takmer na prvý pohľad. Farebné podanie modelov a pestrosť, s ktorými sú výrobky, nehovoriac iba o peňaženkách, vyrábané, sú pre túto značku charakteristické.
Naozaj si tu môžete vybrať medzi jedinečnými a ojedinelými vzormi, ktoré peňaženky Roxy neobyčajne zdobia. A aj tu si nakoniec môžete vybrať napríklad medzi peňaženkou určenou špeciálne na Vaše kovové peniažky.


Peňaženky Nike

Jednou z ďalších značiek, ktorá svojím zákazníkom ponúka väčšinou športové vybavenie, je značka Nike. Aj táto značka sa svojou produkciou snaží uspokojiť tých najnáročnejších zákazníkov a športovcov, a aj u tejto značky sú k dispozícii štýlové športové peňaženky.
Ak teda ešte nemáte športovú peňaženku a svojou elegantnú koženú si pri rôznych voľnočasových a športových podujatiach nechcete zničiť, potom si práve pre Vás značka Nike pripravila unikátne modely peňaženiek.
So športovou peňaženkou Nike budete športoví a zároveň aj veľmi štýloví.


Zdroj: www.roxy.com, www.queens.cz, www.shopstyle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii doplnky.