Trendy nohavice na jar - pánske aj dámske

Trendy nohavice na jar - pánske aj dámske

9. apríla 2014, trendy nohavice jar, nohavice s nízkym sedom, tepláky, slim džínsy

Sponzorovanej odkazy:

Prechádzam ulicami počas slnečných prvých jarných dní a skrz temné sklíčka okuliarov pozorujem, čo okoloidúci vytiahli zo svojich šatníkov. Je skoro dvadsať stupňov a radostná nálada velí využiť kreativitu v celom jej rozsahu. Usmievam sa na slečnu v ružovom saku, po chvíli dávam dole okuliare, aby som pochvalne žmurkla na muža v chinos nohaviciach s motívmi zvierat. Vyzerá to, že sa jedná o kone. A prečo napokon tiež nie. O niečo neskôr míňam skupinku dievčat v džínsoch s vysokým pásom. Tu sa zastavíme, pretože jarná sezóna si žiada nové nohavice. Trendy nohavice pre jar 2014!

Je asi podivné radiť medzi trendy nohavice biele a čierne stálice módneho neba. To sú ale tie pravé farby jarných dní. Často sa stretneme s klasickými elastickými nohavicami v jednoduchom prevedení. Na druhú stranu môžeme zaznamenať obmeny v textúre materiálov, prípadne kombináciu viacerých materiálov, ktoré nohavice perfektne oživia.

Pochopiteľne nezostaneme len pri týchto dvoch základných farbách. Priestor dostane aj neutrálne béžová a najmä farby v odtieňoch pastelu.

A čo strihy? Nadšene otváram jednotlivé stránky módnych značiek a nechávam sa vtiahnuť do sveta jarných trendov. Hľadám svoje obľúbené modely – nohavice so zníženým sedom, tureckého strihu alebo legínové nohavice. Ani jedny z nich nezmizli z ponúk značiek. Len dĺžka siaha prevažne nad členky, pás sa zvyšuje a objavujú sa na nich nové vzory.

Opäť nechýba využitie aplikácií, a to najmä v podobe zipsov.

V kurze sú stále teplákové nohavice s nízkym sedom, nielen že sú pohodlné a štýlové, ale mnohé z nich sú dizajnovo vytvorené tak, že ich môžete obliecť bez ostychu do práce.

Tepláky s nízkym sedom platia aj pre pánov, u ktorých sa tento trend skôr prehlbuje. Uznajte, že je to móda naozaj pohodlná. Dámske aj pánske džínsy sú prevažne v strihu slim a ideálne ešte s nižším sedom. Do módy sa vracajú aj traky a stále sa stretneme s deravými džínsami.

Zdroj: www.zara.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.