Večerné šaty pre všetky ženy / Večerné šaty 2011

Večerné šaty pre všetky ženy / Večerné šaty 2011

12. januára 2011, večerné šaty, spoločenské šaty, elegantné šaty, šaty na maturitný ples, plesové šaty, krátke šaty, dlhé šaty, večerná róba

Sponzorovanej odkazy:

Krása večerných šiat

Už sa opäť vrátila plesová sezóna. Krásne obdobie sprevádzané elegantným oblečením, luxusným prostredím a pohárom šampanského.

Každá slečna či dáma už premýšľa aké šaty si kúpiť, aký účes bude vhodný a v akých lodičkách vydrží tancovať celý večer. Čo sa týka výberu tých najkrajších šiat, môžete sa inšpirovať módnymi trendmi alebo tým, čo nosia celebrity, ale vždy dajte prednosť vášmu štýlu a tvaru postavy.

Vybrať si správne šaty nie je ľahká úloha, ale každé dievča a žena si ho určite užije. Elegantné šaty sú vhodné nielen na maturitný ples, či iné plesy, ale aj na promócie a iné spoločenské udalosti.

Štýl večerných šiat

Štýl večerných šiat je v tomto roku v duchu jemnosti a ženskosti. Chybu neurobíte zdobením lesklými kameňmi či čipkou. Farbu šiat zvoľte najlepšie podľa svojej farby vlasov a pleti. Materiál róby tiež záleží na tvare postavy, dajte pozor na lesklé materiály, ktoré pridávajú na objeme.

Dlhé aj krátke večerné šaty

dlhých šatách si budete celý večer pripadať ako princezná, ale ak vám pripadajú až moc extravagantné a nepraktické, môžete zvoliť krátky strih, v ktorom vyniknú ladné nohy a štíhle lýtka. Nebojte sa, vyberať výrazné šaty, či už strihom alebo zdobením a zdôrazniť ženské krivky a vaše prednosti. Kedy inokedy môžete byť za princeznú celej sály, než práve na plese.

Večerné šaty a doplnky

Aby bol vzhľad dokonalý, nesmiete zabúdať na doplnky, ako sú šperky alebo kabelka. Kabelku vyberte najlepšie menších rozmerov, vhodné sú v tomto roku aj veľmi moderné malé kabelky do ruky tzv. listové kabelky. Čo sa týka šperkov, ich množstvo a výraznosť by mala byť prispôsobená zdobeniu šiat. Čím viac zdobené šaty, tým menej zdobených doplnkov a naopak.

Dôležitou čerešničkou na torte vášho vzhľadu bude dokonalý účes. Takže ani na ten nezabudnite, prípadne si pozvite na pomoc skusy kaderníčku, ktorá zaistí, aby vám účes vydržal po celý večer.

Pre inšpiráciu: dlhé večerné šaty

Krátke večerné šaty

Zdroj: http://www.edressme.com/, http://www.in-obleceni.cz/

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Z.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.