Dámske košele a blúzky ako vyšité pre jar 2014!

Dámske košele a blúzky ako vyšité pre jar 2014!

29. marca 2014, jar 2014, blúzky, košele, dámske oblečenie, čierno-biela, bohemian, paisley, kvetinové vzory, pruhy, prúžky, trendy

Sponzorovanej odkazy:

Dámske košele a blúzky sú jedným z ďalších druhov oblečenia, ktoré skvele vystihujú ženskosť, a to predovšetkým ich krásu, pôvab, ladnosť, zmyselnosť, a tak ďalej. Taká ľahká blúza má ostatne všetky vlastnosti ako žena, a preto ide oboje ruka v ruke. Tento rok na jar 2014 budú dámske košele a blúzky obzvlášť populárne. Jedná sa o módny kúsok, ktorý sa pre toto obdobie skvele hodí. Všetkým je samozrejme jasné, že taká blúza či košela veľmi nezahreje a jar sa zrovna nepýši prevratnými teplotnými rekordmi, ale v kombinácii s ľahkým sakom alebo koženou bundičkou sa dajú strpieť.

Bohemian

A aké sa vlastne tento rok budú nosiť? Nie je predsa každá dámska blúza a košeľa rovnaká. Na jar a dokonca ešte aj v lete 2014 bude trendy takzvaný bohemian štýl. Že ste o ňom ešte nepočuli? Tak si ho v krátkosti predstavíme, pretože práve v tomto duchu sa nesú aj in dámske košele a blúzky pre túto jar. Bohemian štýl by sa dal opísať ako uvoľnený, nenútený, vzdušný, nekonvenčný a proste a jednoducho free. Vzory, ktoré sa na bohemian oblečení objavujú sú predovšetkým kvety a v malom množstve aj geometrické tvary. Pozrite sa na malú ukážku dámskych bohemian blúz a košieľ. Sú „na zahryznutie“ že?

Paisley

Bok po boku s bohemian štýlom ide paisley štýl. Aj on bude v tohtoročných teplých sezónach žiariť na všetkých typoch oblečenia. Paisley vzor je kašmírový vzor s krivkovými obrazcami. Nemýľte si to s etno, jacquard či tribal vzormi. Paisley má svoje jasné pravidlá a navyše ide o vzor, ​​ktorý nám pripomína ázijské umenie a nie umenie indiánske či africké. V takejto paisley košeli či blúzke si budete môcť tak trochu pripadať ako nehanebná gejša.

Čierno-biela

Už je tu zas! Kombinácia farieb čiernej a bielej nás nenecháva v pokoji spať, pretože sa objavuje všade. Vidíme ju vo všetkých výkladných skriniach aj na stojanoch v obchodoch. Má veľké šťastie, že vyzerá tak dobre, inak by nám mohla začať liezť pomaly na nervy. V čierno-bielej sa nesú aj trendy dámske blúzky a košele. Sú oveľa viac konzervatívnejšie a budú sa skvele hodiť do spoločnosti, ale aj na neformálne prechádzky a posedenie s priateľmi. Čierno-biela farba ženám pristane a vyzerajú v nej elegantne.

Kvety

Kvetinové vzory by sme mohli prirovnať k čierno-bielej kombinácii farieb, pretože sa na oblečení pre jar / leto 2014 objavujú tiež všade. Ale tak čo by to bolo za jar bez kvetov že? Dámske kvetované košele a blúzky skvele rozžiaria váš outfit a budú tak moc výrazné, že budú dominovať. Nechajte ich vyniknúť a vezmite si k nim len jednofarebné oblečenie a módne doplnky. Kvety budú hovoriť sami za seba.

Prúžky

Vertikálne aj horizontálne pruhy na blúzkach a košeliach tento rok na jar tiež „pofrčia“. Prúžky sú vzorom, ktorý sa môže zdať na prvý pohľad nezaujímavý, ale na ten druhý už je to predsa len lepšie. Mnohokrát však ani nejde len o strohé prúžky. Občas sú farebne odlíšené alebo doplnené inými vzormi. Tak ako tak ide o módny kúsok dosť výrazný a kombinácia s ostatným oblečením, doplnkami a šperkami môže byť zložitá. Ako veľmi pruhovaný môže celý outfit byť? Dajú sa pruhy kombinovať s bodkami? Takéto a mnohé ďalšie otázky sa mnohým z nás pri nosení pruhovaného vzoru ponúkajú.

Zdroje: www.polyvore.com iStockphoto / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.