Trendy jarné čižmy 2014

Trendy jarné čižmy 2014

27. februára 2014, čižmy, trendy 2014, jar 2014, jarné čižmy, ccc

Sponzorovanej odkazy:

Poriadne mrazivej zimy sme sa nedočkali, ulice zavalené snehom neboli, avšak čo nám nohy v zimnom období zahrievalo, boli čižmy. Ak ich máte v obľube a nechcete sa ich vzdať ani na jar – predstavujeme vám svieže jarné trendy. Na jar 2014 budú stále in a vy sa tak svojej obľúbenej obuvi nemusíte úplne vzdať. Čižmy pre jar 2014 sú tu!

Zatepleným čižmám definitívne odzvonilo a za pár dní je tu jar oficiálne. Čo obuť a byť trendy? Aké trendy v jarnej obuvi sa budú nosiť? Jedným z trendov sú čižmy. Budú in tie pod kolená aj v dĺžke do polovice lýtok. Čo sa farieb týka, pre jar 2014 dominujú jednoznačne tie v béžových odtieňoch – od najsvetlejších po najtmavšie. Nezabudnite, že obuv by mala ladiť s kabelkou, a to predovšetkým farebne! Ku čižmám zásadne noste nohavice úzkeho strihu – najlepšie skinny. Široké nohavice sú tu nevhodné. Čižmy v dĺžke pod kolená pripomínajú trochu žokejské topánky alebo tiež kovbojské. Hľadajte niečo medzi tým. Sú štíhleho tvaru, aby pekne lemovali siluetu vašej nohy a lýtok predovšetkým. Ak máte rady skôr voľnosť nohy, aby mohla tak trochu, dýchať, potom sú pre vás možno favoritom čižmy v dĺžke do polovice lýtok, ktoré nemajú tak štíhly tvar a nohu tak nemáte okolo lýtok obopnutú. Sú viac ležérne, pohodové a vhodnejšie pre voľný čas strávený v meste alebo v prírode.

Na jar sa vyvarujte podpätkov. Trendy sú čižmy na veľmi nízkej podrážke a bez podpätku. Často bývajú zdobené prackami, páskami, cvočkami alebo dierkovanými folklórnymi vzormi kvetov. Vysoké čižmy mávajú spravidla zips na zadnej strane, aby sa vám lepšie obúvali, však narazíte aj na navliekacie čižmy, ktoré však neodporúčame, ak máte namierené kamkoľvek, kde sa budete musieť vyzúvať. Väčšinou zaberie trochu času sa do nich a tiež z nich zase dostať. Ako sme už spomenuli vyššie – naším jarným čižmičkovým favoritom sú topánky vo výške do polovice lýtok. Pohodlne sa obúvajú a vyzúvajú, nohu neobopínajú a chodí sa v nich jedna báseň. Ktoré si pre jar 2014 zvolíte vy?

Zdroj: www.ccc.eu

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.