Pre malé nožičky, detské topánočky - Detská obuv jar 2014

Pre malé nožičky, detské topánočky - Detská obuv jar 2014

18. marca 2014, Converse, Nike, adidas, Puma, členková obuv, botasky, balerínky, detská obuv, Humanic, Baťa, CCC, Deichmann, detské topánky

Sponzorovanej odkazy:

Blaho našich najmenších je pre nás tou najdôležitejšou vecou a pohodlie je potreba aj v oblasti módy, a to predovšetkým v tej obuvníckej. Pre deti je správna obuv samozrejmosťou. Pri ich prvých krôčikoch sa ich noha začína formovať a ak sa na to zabudne už na začiatku, tak vo vyššom veku už je neskoro. Nesprávne držanie tela a zlá klenba nohy – aj takéto problémy môže spôsobiť zlý výber obuvi pre naše najmilšie. Dbajte teda na dobrý výber detskej obuvi a nechajte sa inšpirovať napríklad kolekciou jarných topánočiek 2014 od dostupných obuvníckych značiek, ktoré majú na Slovensku to najväčšie zastúpenie.

Humanic

detskou jarnou kolekciou pre tento rok prichádza okrem iného predajca obuvi Humanic. Detským nožičkám ponúkne topánky známych svetových značiek ako je napríklad Converse. Za minulé roky veľmi obľúbená a trendy obuv so známym logom značky (hviezdička CONVERSE ALL STAR) na boku si ani tu nezadala nič so svojim menom a zostala verná svojmu štýlu. Strih detských topánočiek sa vôbec nelíši od tých topánok pre dospelých. A navyše ide o obuv, ktorá sa radí medzi takzvané unisex – hodí sa ako pre chlapcov, tak aj pre dievčatá. Vedľa ležérnych topánok od značky Converse sú tu pre deti pripravené aj športové topánky od známych značiek, ako Nike, adidas alebo Puma. Výber je podľa môjho dostačujúci.

Deichmann

Deichmann – tiež veľmi obľúbená značka obuvi, ktorá síce v posledných rokoch stráca kvôli svojej kvalite mnoho dôverčivých zákazníkov, ale nedá sa o nej povedať, že by neponúkala lákavý tovar. Detské jarné topánky 2014 sú toho dôkazom. Malé slečny si v členkovej obuvi športového štýlu budú pripadať ako dospelé ženy a pre chlapcov sú tu klasické botasky na suchý zips, alebo členkové topánky na zaväzovanie.

CCC

Značka CCC sa do toho ako vždy pustila po hlave. Výber detskej obuvi je nekonečný. Dievčatám sa určite zapáčia trendy členkové tenisky na zaväzovanie, ktoré sú doplnené o obrázky, texty, cvočky, kamienky a farebné šnúrky. Pre menšie slečny má CCC na sklade roztomilé sandálky v dievčenských farbách, tiež doplnené o kamienky a tiež mašličky. Malí páni si tiež prídu na svoje, pretože obuv CCC je presne pre ne. Vie, čo chcú a v čom urobia na dievčatká dojem.

Baťa

Česká značka obuvi sa môže pochváliť detskými topánočkami jar 2014, ktoré sú veľmi pekné. Dievčatká sa môžu tešiť na balerínky, členkové topánky alebo botasky vo svojej obľúbenej farbe ružovej a chlapci potom na botasky a ležérne botky vo všemožných farbách. Mamičky napríklad poteší detská obuv na suchý zips, ktorý je oveľa pohodlnejší a rieši problém so zauzlovanými šnúrkami a ušetrí veľa času pri už tak dlhom obliekaní a prípravách von.

Zdroje: www.humanic.net www.bata.cz www.ccc.eu www.deichmann.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.