Prvé záchvevy jari / H&M Spring Looks 2014

Prvé záchvevy jari / H&M Spring Looks 2014

19. marca 2014, H & M, H & M Spring Looks, jarná kolekcia, jar 2014, trendy, dámske oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Súčasné počasie by jari už takmer zodpovedalo, ale kalendár nám zatiaľ stále ukazuje zimu. To nám tak dáva stále čas zbierať pre nadchádzajúce obdobie inšpiráciu. Tej nám poriadnu dávku prináša značka H & M. Už sme mali šancu zhliadnuť kolekciu Sunny Getaways alebo Spring Styles Divided, tentoraz sa pozrieme, ako vyzerajú jednotlivé kúsky z kolekcie Spring Looks 2014.

Kolekcia Spring Looks pre jar 2014 určite nie je najobsiahlejšia a kúskov je v nej naozaj len pár. To ale nemení nič na tom, že im rozhodne nechýba štýl. Mieša sa tu trochu nedbalá elegancia s padnúcou klasikou a „zaprášenými“ odtieňmi. V kombinácii s vysušeným prostredím skál a modrou oblohou vzniká zaujímavý kontrast, kedy biela košeľa vyznieva ako nikdy.

Ako je vidieť, oblečeniu v kolekcii Spring Looks 2014 nechýba voľnosť a pohodlnosť. Dokazuje to napríklad oversize kabát v čiernošedej farbe s jednoduchým zapínaním na jeden gombík a bočnými vreckami, ktorý sa dá využiť hneď, akonáhle teplomer ukáže ešte o pár stupňov viac. Ďalším „pohodovým“ kúskom je pletený svetrík s dlhými rukávmi v ružovej až nude farbe. Užijete ho k nohaviciam, rifliam, ale aj sukni, ako nám ukazuje značka H & M.

Ak je reč o klasike a univerzálnosti, nemôže chýbať ani biela košeľa, ktorá sa stala must-have kúskom každého dámskeho šatníka. V podaní H & M je táto košeľa široká, zdobená čipkou a zaujímavými výšivkami, ktoré pôsobia chic. Nie je žiarivo biela, ale skôr v prirodzenom tóne tejto obľúbenej farby. Značka H & M sa v kolekcii Spring Looks 2014 pochopiteľne nevenovala len vrchným kúskom oblečenia, ale nájdeme tu aj nohavice. A to úzke, superstrečové a v ohromnom množstve odtieňov – čiernej, šedej, béžovej, khaki, tmavo modrej alebo aj s leoparďou potlačou.

Na záver nemôže chýbať niekoľko doplnkov. Jedná sa o bižutériu v obľúbenej zlatej. Vybrať si môžete medzi náhrdelníkom s hrotmi alebo sadou piatich prstienkov rôznych šírok.

Zdroj: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.