Novinky z Nastygal

Novinky z Nastygal

5. februára 2014, nastygal, jar 2014, pastelové farby, ružová, modrá, fialová, valentín

Sponzorovanej odkazy:

Kalifornská značka Nastygal nás neustále zahŕňa novými trendmi a nebojíme sa povedať, že medzi e-shopmi súčasnej módy je číslom jedna! Veľmi originálna móda, trochu odvážnejšia, ale o to šmrncovnejšia. Ako sa vám páčia novinky?

BIELA ​​FARBA

Biela na jar opäť zažiari. Posledné sezóny je to veľmi obľúbená trendy farba. Oblečte sa do bielej od hlavy až k päte alebo bielu doplňte potlačou drobných kvietkov. Je skvelou voľbou pre formálnejšie oblečenie. Pristanú jej doplnky v striebornej farbe. Na párty ju kombinujte s čiernou farbou. Kúpte si crop top, casual nohavice, lodičky alebo sako. Biela bude na jar trendom!

PASTELKY

Vo svetlých tónoch budeme pokračovať. Ďalším trendom nasledujúcej módnej sezóny budú pastelové farbičky, a to predovšetkým ružová, modrá a fialová. Vynikajú najlepšie vo vzájomnej kombinácii alebo s bielou a krémovou farbou. Pristane blondínkam, brunetkám aj ryšavkám a podčiarkne vašu ženskosť. Sú to veľmi jemné tóny, ktoré vám pridajú na elegancii. Pastelové farby skúste zvýrazniť pomocou nápadných doplnkov ako sú dlhé retiazky, puzdrové kabelky, čelenky do vlasov a iné štrasové ozdoby. Skvele vyzerajú aj v kombinácii so svetlou džínsovinou. Naším tipom sú šaty s nadýchanou sukňou a ľahké jarné svetríky v týchto pôvabných farebných tónoch! Jar bude kvitnúť.

Valentín sa blíži

Čo nevidieť oslávime sviatok všetkých zamilovaných – deň svätého Valentína. Aj Nastygal pripravila pre túto príležitosť krásne modely, ktoré sú pre tento deň ako stvorené. Nesú sa v duchu červenej, čiernej a pastelovo ružovej. Šaty boli vytvorené predovšetkým pre schôdzku s vaším milovaným – valentínska paleta farieb, výstrih, lodičky. Veľmi ženské a slušivé. Odporúčame červený rúž alebo ružový lesk na pery, ktorý váš outfit dovedie k dokonalosti. Miesto kabelky si vezmite len lístoček a vlasy nechajte vlnité rozpustené. Prirodzenosť je tou najväčšou krásou. Sviatok zamilovaných tak oslávite ako sa patrí!

Zdroj: www.nastygal.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.