Pre naše najmilovanejšie! - Nová kolekcia Mango kids

Pre naše najmilovanejšie! - Nová kolekcia Mango kids

12. februára 2014, Mango, Mango kids, jar 2014, detské oblečenie, detské bundy, detské topánky, detské nohavice, oblečenie pre deti

Sponzorovanej odkazy:

Ani svetové módne značky nezabúdajú na tých najmenších – na deti. K svojim klasickým dámskym a pánskym kolekciám pridali aj detské. Medzi také značky patrí napríklad H & M, Reserved, Lindex a tiež Mango, o ktorom bude teraz reč. Španielska značka Mango svoju detskú kolekciu nazvala jasne a výstižne – Mango kids. Tento rok na jar prichádza s krásnou kolekciou pre všetky deti naprieč vekom aj pohlavím.

V prvom rade sú to rozkošné jarné bundičky, ktoré všetky deti určite využijú. Mango dbá nielen na účelnosť, ale aj na štýl. Ani deti nesmú zostať pozadu, čo sa týka módnych trendov, a preto im Mango ponúka in džínsové bundy. Je pravda, že na tie bude zo začiatku jari ešte dosť chladno, ale len čo sa oteplí, budú skvelým módnym kúskom. Okrem džínsoviny bude populárnym materiálom syntetická koža a tiež semiš. V týchto bundách vaše deti ihneď zmúdrejú a budú si pripadať dospelo. Pre dievčatká, ktoré sa rady obliekajú ako ich mamičky, sú tu kabátiky v trendy strihu, ktorý sa tento rok nosí.

Z počiatku jari bude potrebné pod bundu obliecť svetrík či mikinku, na konci jari možno potom obliekať len ich. Svetríky pre dievčatká hrajú všetkými odtieňmi ružovej a malým parádniciam neskutočne pristanú. Mikiny, rovnako ako bundy, šliapu na päty módnym trendom a sú plné potlačí s nápismi a číslami.

Nohavice a tiež šortky hrajú všetkými farbami. Prichádza jar a všetko okolo rozkvitá a zelená sa, a preto väčšina jarných kúskov farbami len srší. Sú plné farebných kvetov a rôznych magických striekancov a obtlačkov. Jeden z modelov na sebe nesie dokonca aj zvieracie vzory.

Mango kids má pre deti pripravené aj niekoľko párov rozkošných topánočiek. Ale topánkami to nekončí. Aj detská kolekcia Mango kids je plná módnych doplnkov. Tak napríklad opasky, alebo šatky, ktoré ešte na jar mamičky ocenia. Aj ľahký jarný vetrík môže spôsobiť neplechu a deti môžu vďaka nemu skončiť choré.

A pre malé dievčatká, ktoré sa chcú vždy páčiť, sú tu ešte šperky a tiež gumičky, sponky a čelenky do vlasov.

Zdroje: www.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii doplnky, ostatné, šperky a hodinky, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.