Spríjemnite si čakanie na jar / Kolekcia H & M Spring Styles Divided

Spríjemnite si čakanie na jar / Kolekcia H & M Spring Styles Divided

28. januára 2014, H & M, jar 2014, jarné kolekcie, trendy jar 2014, dámske oblečenie, H & M Divided, Spring Styles Divided

Sponzorovanej odkazy:

Premýšľate, čím si skrátiť čakanie na jar? Zatiaľ čo za oknami stále vidíme len tohtoročnú „nijakú“ zimu, obchodné pulty sa začínajú pomaly ale iste zbavovať zimných kabátov a hrubých svetrov a nahrádzajú ich farebnejšie a ľahšie jarné kúsky. Novou kolekciou Spring Styles Divided sa môžete pokochať aj u H & M. Je presne taká, aká má kolekcia pre novú sezónu byť – prekvapivá, originálna a plná trendov!

Čo je na novej kolekcii H & M Divided vôbec najprekvapivejšie je výber farieb. Zatiaľ čo v zime počítame s tónmi tmavšími, jar očakávame žiarivú a pestrú. Tentoraz tomu tak u obľúbenej švédskej značky nie je. Farbou, ktorá v kolekcii Spring Styles Divided prevláda, je čierna. Ruka v ruke s ňou potom ide aj veľmi často používaný materiál – falošná koža. Ak vám to až príliš pripomína trendy, ktoré boli in v zime, nemusíte byť sklamaní. Oblečenie, ktoré je pre jar typické, sa tu nájde tiež.

Jar ako by bez kvetinovej potlače ani nebola. Značka H & M si je toho dobre vedomá, a tak v kolekcii nájdeme napríklad štýlovú kvetinovú mikinu. Tým to ale s vzormi rozhodne nekončí. Nechýbajú nohavice s miniatúrnymi geometrickými vzormi alebo obľúbená a nestarnúca čierna košeľa posiata bielymi bodkami.

Pestrých farieb už potom v kolekcii veľa nestretneme. Nasledujú čierny trenčkot, cardigan a sukňa, bundička či legíny v koži stále inšpirované trendmi rockovým štýlom. Z materiálov sa tu ďalej objavuje čipka a nechýba trocha pleteniny.

Aby ale jar nebola tmavé až príliš, môžete si ju rozveseliť originálnymi tričkami s čivavou, alebo napríklad nápisom, ktorý vám spríjemní každé ráno: Trés Jolie.

V kolekcii H & M Spring Styles Divided je kladený veľký dôraz aj na bižutériu. Na jar poletia masívne náhrdelníky a náramky v striebornej a zlatej a veľkým hitom budú knuckles prstienky, teda také, ktoré sa „nasadia“ len po horné kĺby prstov.

Zdroj: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.