Cartier: inšpirácie kabeliek pre jeseň / zimu 2010

Cartier: inšpirácie kabeliek pre jeseň / zimu 2010

22. septembra 2010, kabelky Cartier, Cartier, Marcello de Cartier, luxusné kabelky, značkové kabelky, kabelky jeseň 2010

Sponzorovanej odkazy:

Nebezpečne zvodná kabelka, ktorá v sebe spája retro štýl a modernosť, nekonvenčný klasicizmus a mrazivú eleganciu a určite nezostane bez povšimnutia …

Táto kolekcia vyjadruje francúzsku predstavu elegancie. Ideálny doplnok pre ženu – kabelka do mesta, ktorá je zároveň ženská a ušľachtilá, tajomná i odvážna.

Či už zvolíte šedý flanel, matnú alebo exotickú kožu, verziu s gepardím motívom alebo motív zebry, vždy sa jedná o kombináciu kontrastných dvojíc materiálov, ktorá dodáva kabelke veľmi atypický vzhľad.

Tento skutočný skvost šatníku možno nosiť elegantne cez ruku alebo ležérnejšie krížom cez rameno. Stelesňuje nadčasový postoj, ktorý je zvečnený drahou kožou, kovovým zapínaním v štýle Art Deco a diskrétnym podpisom vo forme loga Cartier.

Kabelky Marcello

Marcello de Cartier: vždy elegantná, šik a dokonalá ako vy.

Nádherný model pre Váš každodenný život a skvelý spoločník pri Vašich cestách. Kabelka Marcello de Cartier, ktorá inšpirovala Cartier k reportáži príbehov 4 dievčat a ich dňa v metropolách s ich Marcello de Cartier, ktorá ich sprevádza a spoločne vytvára osobný príbeh v ich každodennom štýle života .

Predstavujúce sa v troch veľkostiach a niekoľkých farebných prevedeniach. Precízna a nádherná svojimi detailami ručne práce. Nosená cez rameno ľahko splynie s Vašim telom a sprevádza veľmi prirodzene každý Váš pohyb ..... Marcello DE Cartier.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.