Povianočné zľavy - kam na ne?

Povianočné zľavy - kam na ne?

8. januára 2014, povianočné výpredaje, zľavy oblečenie, výpredaje oblečenia, zľavy zima 2013, zľavy, výpredaje, povianočné zľavy, oblečenie, obuv, e-shopy

Sponzorovanej odkazy:

Nedoniesol vám Ježiško všetko, čo ste si želali? Alebo len s nákupmi čakáte na tú najvýhodnejšiu dobu? Teraz je ten pravý čas sa na túru po obchodných domoch vydať! Povianočné zľavy sú v plnom prúde a väčšinou stoja naozaj za to. Jedinou nevýhodou je, že je tovar rýchlo vypredaný a zohnať svoju veľkosť sa nie vždy podarí, preto určite neotáľajte!

Oblečenie

Sveter či zimný kabát ešte v novom roku určite využijete, takže zľavy na jesenné a zimné kolekcie sa veľmi hodia. Nech zájdete kamkoľvek, visačky kričiace zľava na vás iste čakajú. Bershka ponúka zľavy až k 50% na pánske aj dámske oblečenie. U H & M zľavy začali už pred Vianocami a stále trvajú. V Reserved vďaka výpredaju nakúpite kabáty už od 49 eur šaty už od 69 eur! Na krásnu zľavu 50% sa môžete tešiť aj u značky Mango – večerné šaty od 20 eur sú určite perfektnou príležitosťou, ako sa lacno pripraviť na plesovú sezónu.

Povianočné zľavy - kam na ne? (http://www.luxurymag.sk)Povianočné zľavy - kam na ne? (http://www.luxurymag.sk)Povianočné zľavy - kam na ne? (http://www.luxurymag.sk)Povianočné zľavy - kam na ne? (http://www.luxurymag.sk)Povianočné zľavy - kam na ne? (http://www.luxurymag.sk)Povianočné zľavy - kam na ne? (http://www.luxurymag.sk)Povianočné zľavy - kam na ne? (http://www.luxurymag.sk)Povianočné zľavy - kam na ne? (http://www.luxurymag.sk)

Obuv

Aj čižmy ešte budeme pár mesiacov využívať, alebo sa už môžeme dopredu vďaka výhodným zľavám pripraviť na sezónu budúcu. Až 60% ušetríte v obchodoch Baťa. S príjemnou zľavou zoženiete nielen čižmy, ale aj členkové topánky, tenisky, domácu obuv alebo aj tú outdoorovú. U CCC ponúkajú síce trochu menšiu zľavu 30%, ale za to na všetku obuv i kabelky zo zimnej kolekcie! Zľava 50% na vás čaká aj v obchodoch Humanic.

Povianočné zľavy - kam na ne? (http://www.luxurymag.sk)Povianočné zľavy - kam na ne? (http://www.luxurymag.sk)Povianočné zľavy - kam na ne? (http://www.luxurymag.sk)Povianočné zľavy - kam na ne? (http://www.luxurymag.sk)

E-shopy

Ak nemáte náladu stláčať sa v obchodoch ponúkajúcich povianočné zľavy s ďalšími ľuďmi a prehrabávať sa v kopách zlacneného oblečenia, využiť môžete najrôznejších e-shopov, ktoré tiež výpredaje ponúkajú. K najobľúbenejším patrí samozrejme Asos.com. So zľavou 50% tu zoženiete všetko od oblečenia cez topánky a kabelky až k zimným doplnkom alebo plavkám. Asos však určite nie je jedinou možnosťou, skúste napríklad dorothyperkins.com, kde sa tiež stretnete s prehľadnou ponukou tovaru, zasielaním v rámci Slovenska a navyše s príjemnou zľavou 50%.

Povianočné zľavy - kam na ne? (http://www.luxurymag.sk)Povianočné zľavy - kam na ne? (http://www.luxurymag.sk)Povianočné zľavy - kam na ne? (http://www.luxurymag.sk)Povianočné zľavy - kam na ne? (http://www.luxurymag.sk)

Zdroje: www.asos.com , www.bata.com , www.ccc.eu , www.bershka.com , www.mango.com , Photodisc / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii zľavy a výpredaje oblečenia.