Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann

Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann

13. januára 2014, Humanic, Baťa, Deichmann, zľavy, sale, povianočné zľavy, lodičky, spoločenská obuv, čižmy, pánska obuv, detská obuv

Sponzorovanej odkazy:

povianočnými zľavami neprichádzajú v týchto dňoch len módne značky, ale aj tie obuvnícke. Je príjemné kúpiť si zimné topánky existujúcej kolekcie za polovičnú cenu že? A zvlášť, keď poriadna zima ešte riadne nezačala a my sme teplú obuv nestačili zatiaľ využiť. Rovnako tak ako iné, tak aj česká značka Baťa či európsky Humanic a Deichmann sú pripravené s odľahčením cien.

Baťa

Obľúbená a dostupná značka obuvi Baťa ponúka v týchto dňoch zľavnenú obuv pre dámy, pánov aj deti. A výber je skutočne obrovský. Niektoré zľavy padajú až k 50%. Dámy budú môcť vyberať z krásnych zimných čižiem, a to ako z tých na podpätku, tak aj bez. Siahnuť budú môcť aj po lodičkách, ktoré sa budú v existujúcej plesovej sezóne určite hodiť. Baťa má na sklade lodičky s otvorenou i uzavretou špičkou. Všetkým však vládnu kamienky ako skrášľujúci doplnok. Pokiaľ ale neholdujete podpätkom, siahnite po elegantných balerínkach. Okrem spoločenských topánok má Baťa, ako jedna z mála obuvníckych značiek, v kolekcii roztomilé a teplúčke snehule. Aj tie budú v zľave. Páni budú môcť vyberať skôr z tých ľahších topánok v podobe tenisiek a deti majú rovnako tak ako ženy na výber z mnohých druhov zimných zľavnených topánok.

Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann (http://www.luxurymag.sk)Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann (http://www.luxurymag.sk)Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann (http://www.luxurymag.sk)Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann (http://www.luxurymag.sk)Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann (http://www.luxurymag.sk)

Humanic

Humanic sa, na rozdiel od Baťu, špecializuje vo svojich povianočných výpredajoch len na dámy. Páni ani deti tu veľmi neuspejú. Humanic dámam ponúka napríklad zľavnené zimné čižmy. Populárne sú v Humanicu semišové čižmy dosahujúce výšky skoro až ku kolenám. Široký výber budú mať dámy tiež v oblasti spoločenských topánok. Balerínky a lodičky. Aj tu hrá prím materiál semišový. Niektoré z modelov sú doplnené o trblietavé kamienky, mašličky či zvieracie motívy, ale väčšina z nich je bez príkras. Okrem topánok tiež Humanic zlacňuje tašky, kabelky a iné doplnky napríklad v podobe chlpatých golierov.

Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann (http://www.luxurymag.sk)Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann (http://www.luxurymag.sk)Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann (http://www.luxurymag.sk)Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann (http://www.luxurymag.sk)

Deichmann

Nemecká značka Deichmann zrejme už ničím nemôže prekvapiť. Vo svojej zľavnenej kolekcii má dámsku, pánsku, detskú a špeciálne i športovú obuv. Dámska spoločenská obuv sa pohybuje len v oblasti lodičiek, ktoré sú doplnené cvokmi a cvočkami alebo ozdobnými kamienkami. Výber je široký aj medzi zľavnenými dámskymi čižmami, vysokými i nízkymi. Páni sa síce v teniskách v zľave moc nezahrejú, ale na jar možno prídu vhod a detská obuv veľmi poteší mamičky, pretože je účelná – teplá, vysoká, s hrubou podrážkou a mnoho z nich má jednoduché zapínanie na suchý zips. Ale pozor ponuka platí len do 9. februára 2014!

Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann (http://www.luxurymag.sk)Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann (http://www.luxurymag.sk)Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann (http://www.luxurymag.sk)Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann (http://www.luxurymag.sk)Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann (http://www.luxurymag.sk)Zľavy a výpredaje obuvi Baťa, Humanic a Deichmann (http://www.luxurymag.sk)

Zdroje: www.humanic.net www.bata.cz www.deichmann.com Hemera / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv a zľavy a výpredaje oblečenia.