Párty doplnky, ktoré sú teraz trendy!

Párty doplnky, ktoré sú teraz trendy!

23. januára 2014, párty doplnky, párty, doplnky, silvester, vianoce

Sponzorovanej odkazy:

OPASKY A KABELKY

Súčasné módne trendy hovoria jasne a hlásia – metalické farby, trblietanie, lesk a flitre sú nutnosť. Takéto doplnky by vám na vianočný večierok alebo oslavu Silvestra nemali chýbať vo výbave. Navyše sa hodia pre akúkoľvek párty. Pri kabelkách voľte skôr mini veľkosti a listové kabelky. Zmestí sa vám do nich to najnutnejšie, viac nepotrebujete. Z farieb odporúčame určite čiernu a zlatú – so súčasnými trendmi číslo jedna. Opasky najlepšie lesklé, tenké, ozdobené príveskami, a tak podobne. Inšpirujte sa!

TOPÁNKY

Streľte rovno do čierneho a voľte vysoké podpätky. Aj tu platí – čím viac flitrov a lesku, tým lepšie. Veľmi chic sú lodičky na platforme (pridajú pár centimetrov navyše) a páskové sandálky na vysokom podpätku. Kombinácia čiernej so zlatou či striebornou je tá pravá! Páčia sa vám?

ŠPERKY

Šperky sú nutnou výbavou každej dámy milujúcej módu. Iste viete, že doplnky sú základom a bodkou všetkého. Z obyčajného outfitu dokážu vykúzliť zázrak. Momentálne dominujú perly, zlatá farba, masívne náhrdelníky a veľa retiazok s príveskami. Odviažte sa a kúpte si k masívnemu prsteňu aj rovnako nápaditý náhrdelník či náramok. Visiace blyšťavé náušnice zaujmú každé oko!

OZDOBY DO VLASOV

Získali si obrovskú obľubu za posledné sezóny. Do vlasov okrem čeleniek a sponiek môžete pripnúť aj retiazky, brošne a perie. Ozdoby do vlasov sú veľmi trendy, pristanú každej žene a ak si vyberiete práve vlasový doplnok – nepotrebujete už žiadny ďalší. Ozdobte cop zlatou prackou, čelenkou s ušami alebo nádhernou kamienkovou čelenkou. Budete hviezdou večera!

Zdroj: www.hm.com , www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.