Kam na zľavy ešte pred Vianocami?

Kam na zľavy ešte pred Vianocami?

20. decembra 2013, Vianoce, zľavy, sale, predvianočné zľavy, Pull & Bear, Tally Weijl, Orsay, Terranova, plesová sezóna

Sponzorovanej odkazy:

Mysleli ste si, že na zľavy v obchodoch si budete môcť počkať až do tej doby, než skončia Vianoce, alebo dokonca existujúci rok? Omyl. Niektoré z obchodov už majú na oknách svojich výloh nápisy typu: SALE 30%, 50% ... A skutočne neklamú! Až o polovicu a viac ceny idú s tovarom dole. To je nádhera a ešte ku všetkému teraz pred Vianocami. Ak ešte zháňate nejaký ten pekný darček a chcete ušetriť a napríklad ešte ku všetkému si kúpiť niečo pekného pre seba, tak je ideálna príležitosť pre to, tieto obchody navštíviť. Ale musíte sa poponáhľať, pretože ten najlepší tovar ide na odbyt ako prvý, tak aby na vás nezostali len „handry“.

Čo napríklad módna značka Terranova? Páči sa? Jej zľavy idú až k 60%, a to sa podľa môjho oplatí. Zaplatiť menej než polovicu počiatočnej ceny? Skvelé a navyše vám to urobí ohromnú radosť. Vždy ma poteší, keď niečo nakúpim výhodnejšie. A navyše som obchod značky Terranova nedávno navštívila a výber zlacneného tovaru môžem ohodnotiť na výbornú. Kúpila som si sukňu za iba 3,99 eur. Ale nie sú to len sukne, ktoré sú v zľave. Tiež nohavice, tričká, mikiny, svetre a mnoho ďalšieho. Určite vás zaujmú zľavnené šaty, pretože párty sezóna stále „jede“. Počítajte ale s tým, že napríklad zľavnené bundy sú len a len tie jesenné. Úplne všetko vám Terranova lacnejšie nedá.

Tiež Tally Weijl ponúka vo svojich obchodoch predvianočné zľavy. Oblečenie, doplnky a topánky tiež nepatria všetky do zimnej kolekcie, ale napríklad teplé svetre, ktoré sa dajú ešte tohtoročnú zimu využiť, tam nájdete. Okrem nich tiež nohavice a džínsy. Všetky ženy tiež potešia skvelé kabelky, ktoré sa dajú jednoducho nosiť vždy a všade. Nepodliehajú módnym konvenciám ani ročnej sezóne a ak sa o ne starostlivo staráte, tak môžu vydržať niekoľko rokov.

A ďalšou mladistvou značkou ako Tally Weijl je Pull & Bear, ktorá ma možno svojou ponukou nadchla najviac. Bundy, svetríky, cardigany, tričká, šaty a trendy tašky. Skvelé značky a žiadny prebraný tovar. Pull & Bear sa môže pýšiť kvalitnými kúskami, ktoré oslovujú mnoho žien aj mužov.

Aj značka Orsay špecializujúca sa výhradne len na dámsku módu má pripravené predvianočné zľavy. Dokonca tomu venovala dosť času a na oficiálnych stránkach nájdeme pod odkazom SALE hromady skvelého tovaru. Veľmi ma potešili napríklad zľavnené šatky, ktorých nie je nikdy dosť, alebo krásne a elegantné šaty, ktoré sa dajú pri tohtoročnej plesovej sezóne ešte využiť. A to nie je úplne všetko!

Zdroje: www.pullandbear.com www.store.orsay.com www.tally-weijl.net www.terranovastyle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii zľavy a výpredaje oblečenia a značky a značkové oblečenie.