Zimné bundy s kapucňou alebo ako inak sa v zime zahriať?

Zimné bundy s kapucňou alebo ako inak sa v zime zahriať?

21. decembra 2013, dámska bunda, zimné bundy, dámske zimné bundy, teplé zimné bundy, bundy zima 2013, bundy zima 2014, zimná bunda, parker, kabát, party sezóna, plesová sezóna, zima 2013, bomber

Sponzorovanej odkazy:

Zimné bundy sú v tomto období samozrejmosťou, ale je neskutočné množstvo strihov, dĺžok, farieb, módnych značiek a ďalších parametrov, z ktorých sa dá vyberať. Ak znášate zimu rovnako tak zle ako ja, tak budú dámske zimné bundy, ktoré sú opatrené kapucňou. Je všeobecne známe, že hlavou uniká najviac nášho telesného tepla a kapucňa na bunde tomu zabraňuje. Má aj ďalšie výhody, a to napríklad to, že keď niekomu nepristanú čiapky, tak ich hravo nahradí. Je tiež na zimnej bunde úžasným doplnkom. Niektoré módne značky z nej dokážu urobiť samostatný módny kúsok. Už dlhé roky sú in kapucne skrášlené po obvode o kožušinu a je tomu tak aj tento rok v zime 2013. Väčšina kapucní kožušinu má a vystatuje sa s ňou. Pôsobí roztomilo a zahrieva nielen na pohľad.

Snáď tou najteplejšou možnosťou zo skupiny, dámske zimné bundy, je páperová bunda. Materiál vystlaný perím je dokonale odolný voči zime. V tejto sezóne budú pérovky trendy a vyhľadávané. A to hlavne s kapucňou! Tento typ bundy sa napríklad skvele hodí na hory. Ak sa niekto z vás chystá na zimných alebo jarných prázdninách lyžovať, tak páperová bunda s kapucňou je podľa môjho názoru jasnou voľbou. Jej vystlanie perím tiež dokonale tlmí nárazy. Je teda in, zahreje vás a navyše ochráni. Máloktorá zimná bunda má všetky tieto tri prednosti.

Ak budeme rozdeľovať zimné bundy podľa dĺžky, tak začneme u tých najkratších, ktoré sú síce najviac sexy, ale v niektorých prípadoch aj dosť nepraktické. Ak nemáme pod bundou dlhý svetrík, tak sa nám pri predklone vytiahne až do polovice chrbta a naše nešťastné obličky trpia a my potom neskôr kvôli nim tiež. Mnoho krátkych búnd je ale napríklad športového razenia, teda skvelé na zimné športy. Tiež trendy bundy zvané bomber dosahujú len krátke dĺžky. A potom, ak ste ešte nezaznamenali, budú túto zimnú sezónu 2013 veľmi in bundy kožušinkové a všemožne príjemné na dotyk, ktoré sa tiež držia kratšieho strihu.

Medzi krátkou zimnou bundou a dlhým kabátom je parker – bunda, ktorá dosahuje dĺžku do polovice zadku aj o trošku nižšie. Veľmi obľúbený strih bundy býva tiež často doplnený o kapucňu, ktorá ešte viac dodá na dokonalom vzhľade tohto módneho kúsku.

A nakoniec dlhšie kabátiky. Skvelé pri spoločenských akciách. Máme tú party a plesovú sezónu, kedy na seba obliekame sexy mini šaty, ktoré si jednoducho žiadajú dlhšie kabáty. A nielen šaty. Dlhšie kabáty tento rok pofrčia a dodajú vám na elegancii v každom momente. Ak máte napríklad zamestnanie, kde je konzervatívne oblečenie samozrejmosťou, dlhý kabát oceníte určite.

Zdroje: www.polyvore.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.