PUMA oznamuje spoluprácu so Solange Knowles

PUMA oznamuje spoluprácu so Solange Knowles

23. decembra 2013, PUMA Girls of Blaze Disc, Puma, Puma tenisky, Solange, Solange Knowles, Beyoncé, tenisky Puma, Puma topánky, botasky Puma

Sponzorovanej odkazy:

Športová a lifestylová značka PUMA zahajuje spoluprácu so Solange Knowle, so speváčkou, hudobnou producentkou a modelkou. Solange, sestra svetoznámej speváčky Beyoncé, sa stala kreatívnou konzultantkou dámskej lifestylovej kolekcie PUMA Girls of Blaze Disc. Vďaka svojej kreativite a nadšeniu pre módu a dizajn je dvadsaťsedemročná Solange pre značku PUMA ideálnym zdrojom inšpirácie.

Kolekcia PUMA Girls of Blaze Disc, ktorá bude na trh uvedená vo februári 2014, bola inšpirovaná Brazíliou, dejiskom Majstrovstiev sveta vo futbale 2014. Touto originálnou kolekciou plnou energie a farieb Solange oslavuje brazílskeho ducha.

„Spolupráca so značkou PUMA mi umožnila vyjadriť moju lásku nielen k dizajnu, ale všeobecne ku kreatívnym nápadom a ich realizáciu za podpory úžasne talentovaného tímu. Spoluprácu s PUMA tímom a s niektorými z mojich obľúbených začínajúcich umelcov, fotografov a grafických dizajnérov na tejto špeciálnej kolekcii som si naozaj užila. Výsledkom je kolekcia, ktorá oslavuje prístup a filozofiu spoločnú mne i značke PUMA,“ hovorí k spolupráci Solange Knowles.

Kolekcia PUMA Disc Blaze bola predstavená v roku 1992 ako prvá bežecká kolekcia topánok bez šnúrok. Solange tento skvelý nápad obohacuje o lifestylový rozmer inšpirovaný streetstyle a čistými líniami. Vďaka Solange a jej kolekcii Girls of Blaze Disc tak bude tento model na trhu vôbec po prvýkrát aj v dámskom prevedení.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.