Športové tašky adidas, Nike a Puma

Športové tašky adidas, Nike a Puma

18. februára 2011, Športové tašky, adidas, Puma, Nike, šport, cestovanie

Sponzorovanej odkazy:

Okrem elegantných kabeliek a biznis tašiek a tašiek do práce potrebujeme niekedy taktiež športovú tašku. Aj tie občas sa sebou berieme do práce či školy, aby sme si po náročnom pracovnom dni alebo po ustavičnom sedení v školských či univerzitných laviciach, mohli svoje telá pretiahnuť pri aerobiku, spinningu alebo v posilňovni. A k tomu potrebujeme nielen športové oblečenie, ale aj športové tašky, do ktorých všetko naskladáme. Preto sa dnes spoločne na takéto športové tašky pozrieme. Uvidíme rôzne typy a povieme si niečo málo dnešných módnych štýloch. Čo sa značiek týka, predstavíme si značky tri. Všetky sú viacmenej na rovnakej úrovni a všetky sú medzi športovcami značkami pomerne často vyhľadávanými. Sú to značky adidas, Nike a Puma.

Športové tašky adidas, Nike a Puma (http://www.luxurymag.sk)

Športové tašky adidas

Športové značka adidas ponúka športové tašky pomerne dlhú dobu. Vo svojej produkcii patrí medzi kvalitných výrobcov a jej ponuka medzi záujemcami o športové modely patria medzi obľúbené. Výber športových tašiek adidas je veľmi pestrý. My si predstavíme len pár. Väčšina z nich má obdĺžnikový tvar. Po boku sú praktické bočné vrecká, do ktorých sa zmestí ešte plno ďalších maličkostí. Farebne, zdá sa, že značka adidas preferuje klasickejšej farby ako čierna, biela a sivá. Okrem tých nájdete vo výbere tiež obľúbené farby ako je modrá a červená.

Športové tašky adidas, Nike a Puma (http://www.luxurymag.sk)

Športové tašky Nike

Športová značka Nike na rozdiel od značky adidas ponúka pestrý výber farebných športových tašiek. Aj keď je jej výber pomerne rovnako rozsiahly, aký je u značky adidas, väčšiu pestrosť farieb Nike sa poprieť nedá. Práve kombinácia farieb je to, čo robí športové tašky Nike také unikátne. Samozrejme aj tu nájdete klasiku v podobe farby čiernej. Dievčatám sa naopak môže páčiť ružová. Medzi športovými taškami. Nikde si môžete vybrať z látky alebo z pevného materiálu. Športovú tašku si však môžete u Nike vybrať dokonca podľa tvaru. Novým módnym štýlom je taška tvarovaná do valca.

Športové tašky adidas, Nike a Puma (http://www.luxurymag.sk)

Športové tašky Puma

Tretia športová značka, ktorú s dnes predstavíme, bude značka Puma. Aj tá je po celom svete známa nielen svojimi trendovými modelmi, ale aj svojou kvalitou. Okrem modelov oblečenia a topánok ponúka spoločnosť Puma i modely športových tašiek. Tie sú, rovnako ako u značky adidas, skôr tmavšie než pestré. Aj keď i tu narazíme napríklad na moderné fialovú alebo kozmickú striebornú. Aj v prípade spoločnosti Puma objavíme v jej výbere valcový tvar športových tašiek. Tašky sa samozrejme líšia ako materiálovo, tak štýlovo. Niektoré z nich sú rýdzo športové, čierne, materiálovo pevnejší tašky, pôsobí aj trošku elegantnejšie.

Športové tašky adidas, Nike a Puma (http://www.luxurymag.sk)

Nech si vyberiete akúkoľvek tašku, vždy si ju vyberajte podľa účelu. Okrem športu môžete samozrejme športové tašky využívať na nejaké to cestovanie. Výber športových značiek adidas, Nike a Puma je natoľko pestrý, že si tu vyberiete pre akýkoľvek účel. A je teda na vás, čomu dávate prednosť práve vy.

„Zdroj“: www.shopadidas.com, www.nike.com, puma.com, IT Stock / Polka Dot / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.