Športové tašky adidas, Nike a Puma

Športové tašky adidas, Nike a Puma

18. februára 2011, Športové tašky, adidas, Puma, Nike, šport, cestovanie

Sponzorovanej odkazy:

Okrem elegantných kabeliek a biznis tašiek a tašiek do práce potrebujeme niekedy taktiež športovú tašku. Aj tie občas sa sebou berieme do práce či školy, aby sme si po náročnom pracovnom dni alebo po ustavičnom sedení v školských či univerzitných laviciach, mohli svoje telá pretiahnuť pri aerobiku, spinningu alebo v posilňovni. A k tomu potrebujeme nielen športové oblečenie, ale aj športové tašky, do ktorých všetko naskladáme. Preto sa dnes spoločne na takéto športové tašky pozrieme. Uvidíme rôzne typy a povieme si niečo málo dnešných módnych štýloch. Čo sa značiek týka, predstavíme si značky tri. Všetky sú viacmenej na rovnakej úrovni a všetky sú medzi športovcami značkami pomerne často vyhľadávanými. Sú to značky adidas, Nike a Puma.


Športové tašky adidas

Športové značka adidas ponúka športové tašky pomerne dlhú dobu. Vo svojej produkcii patrí medzi kvalitných výrobcov a jej ponuka medzi záujemcami o športové modely patria medzi obľúbené. Výber športových tašiek adidas je veľmi pestrý. My si predstavíme len pár. Väčšina z nich má obdĺžnikový tvar. Po boku sú praktické bočné vrecká, do ktorých sa zmestí ešte plno ďalších maličkostí. Farebne, zdá sa, že značka adidas preferuje klasickejšej farby ako čierna, biela a sivá. Okrem tých nájdete vo výbere tiež obľúbené farby ako je modrá a červená.


Športové tašky Nike

Športová značka Nike na rozdiel od značky adidas ponúka pestrý výber farebných športových tašiek. Aj keď je jej výber pomerne rovnako rozsiahly, aký je u značky adidas, väčšiu pestrosť farieb Nike sa poprieť nedá. Práve kombinácia farieb je to, čo robí športové tašky Nike také unikátne. Samozrejme aj tu nájdete klasiku v podobe farby čiernej. Dievčatám sa naopak môže páčiť ružová. Medzi športovými taškami. Nikde si môžete vybrať z látky alebo z pevného materiálu. Športovú tašku si však môžete u Nike vybrať dokonca podľa tvaru. Novým módnym štýlom je taška tvarovaná do valca.


Športové tašky Puma

Tretia športová značka, ktorú s dnes predstavíme, bude značka Puma. Aj tá je po celom svete známa nielen svojimi trendovými modelmi, ale aj svojou kvalitou. Okrem modelov oblečenia a topánok ponúka spoločnosť Puma i modely športových tašiek. Tie sú, rovnako ako u značky adidas, skôr tmavšie než pestré. Aj keď i tu narazíme napríklad na moderné fialovú alebo kozmickú striebornú. Aj v prípade spoločnosti Puma objavíme v jej výbere valcový tvar športových tašiek. Tašky sa samozrejme líšia ako materiálovo, tak štýlovo. Niektoré z nich sú rýdzo športové, čierne, materiálovo pevnejší tašky, pôsobí aj trošku elegantnejšie.


Nech si vyberiete akúkoľvek tašku, vždy si ju vyberajte podľa účelu. Okrem športu môžete samozrejme športové tašky využívať na nejaké to cestovanie. Výber športových značiek adidas, Nike a Puma je natoľko pestrý, že si tu vyberiete pre akýkoľvek účel. A je teda na vás, čomu dávate prednosť práve vy.

„Zdroj“: www.shopadidas.com, www.nike.com, puma.com, IT Stock / Polka Dot / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.