Jeans trend: vysoké pásy sú v kurze!

Jeans trend: vysoké pásy sú v kurze!

29. novembra 2013, džínsy, rifle, dámske džínsy, džínsy podľa postavy, džínsy trendy, slim fit jeans, džínsy s vysokým pásom, jeany s vyšším sedom, bootcut jeans, boyfriend jeans

Sponzorovanej odkazy:

Módne trendy vytvárajú nádhernú špirálu, ktorá sa točí síce stále dokola, ale vytvára pri každom pootočení svoj nový tieň. Áno, je pravda, že módne trendy sa opakujú. A je tiež pravda, že sa opakujú v čoraz viac zaujímavých obmenách. Pripomeňme si vysoké pásy. Chvíľu milované a chvíľu nenávidené. Ako sú na tom so svojou popularitou tento rok?

Jeans trend: vysoké pásy sú v kurze! (http://www.luxurymag.sk)

Stále trendy boyfriend džínsy

Sú pohodlné, štýlové a sú stále trendy. Ležérny strih boyfriend džínsov, ktoré naozaj pripomínajú pánsky štýl, stále patrí na obchodné pulty. Chvíľu sa dávalo prednosť originálnemu poňatiu v podobe roztrhaných či rôzne sfarbených boyfriend džínsov. Teraz sú in výrazne zúžené nohavice a klasické pranie bez veľkých defektov. Menšie diery na nohaviciach sa však stále môžu objaviť.

Jeans trend: vysoké pásy sú v kurze! (http://www.luxurymag.sk)

Dámske džínsy boyfriend s úzkymi nohavicami predáva napríklad Lindex alebo Zara.

Na jeseň bootcut alebo classic?

Džínsy bootcut vyhovujú najmä ženám, ktoré trápia silnejšie nohy a necítia sa v klasickom užšom strihu. Ľahko rozšírené nohavice a stredne vysoký pás zaisťujú čoraz častejšie vyhľadávaný komfort. A tak trikrát sláva, módni návrhári ich neustále berú na milosť, a tak sa s nimi stretneme aj túto sezónu.

Jeans trend: vysoké pásy sú v kurze! (http://www.luxurymag.sk)

Milovníčky módnych trendov ale džínsy bootcut asi práve nepotešia. Asi ani klasické džínsy (ak nebudú potrhané alebo batikované) nebudú tým pravým. Čo tak návrat zvonových nohavíc s vyšším pásom? Páči? V ponuke ich má aj značka Mango. Klasické džínsy so stredne vysokým pásom – áno, onen zlatý stred vážne existuje – si získali pre obdobie jeseň / zima 2013 pomerne výsadnú pozíciu. Vo svojich kolekciách ich ponúka okrem iného aj Zara.

Jeans trend: vysoké pásy sú v kurze! (http://www.luxurymag.sk)

Originálne džínsy na zimu

Perlička na záver? Určite čakáte na nejaké z originálnych džínsov, ktoré sa pomaly objavujú v obchodoch. Je pravda, že nízke bokovky už asi zostanú v našich šatníkoch navždy (dúfam, sama by som sa ich ťažko vzdávala), ale predsa len ich tentoraz zatienia nohavice a džínsy so stredne vysokým či vysokým sedom.

Jeans trend: vysoké pásy sú v kurze! (http://www.luxurymag.sk)

Zachránia nás kreatívne duše módnych návrhárov svojimi nápadmi? Určite! Trend punkových prvkov, vintage pranie alebo trend roztrhaných džínsov ešte nevymizol. Pokiaľ sa teda zmierujete ťažko s trendom vyšších džínsov, vyberte si aspoň niektoré originálne. Vytvorte kontrast so šifónovou blúzkou, ležérne zastrčenou do oných vyšších nohavíc a určite im tak skoro prídete na chuť.

Jeans trend: vysoké pásy sú v kurze! (http://www.luxurymag.sk)Jeans trend: vysoké pásy sú v kurze! (http://www.luxurymag.sk)

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.