Coctail hour - formálne aj sexy

Coctail hour - formálne aj sexy

11. decembra 2013, HM Coctail hour, spoločenská kolekcia HM, nová kolekcia HM, dámske šaty, šaty HM, sako HM

Sponzorovanej odkazy:

Samotný názov predznamenáva štýl, v ktorom sa kolekcia Coctail hour nesie. Ženský, jednoduchý štýl kombinovaný s pánskymi prvkami. Nechýba tuxedo (večerný oblek), koktejlové šaty, rafinované blúzky a výrazné šperky. Celá kolekcia sa nesie predovšetkým vo farbe čiernej a sýto červenej. Inšpirujte sa! Coctail hour predznamenáva vianočné večierky a čas strávený v prítmí reštaurácií s priateľmi a rodinou.

Coctail hour - formálne aj sexy (http://www.luxurymag.sk)

Tuxedo – pánska elegancia v dámskom šatníku

Výraz tuxedo označuje v britskej angličtine večerný oblek vhodný pre špeciálne spoločenské udalosti. Značka H & M preniesla do svojej kolekcie jeho prvky a vytvorila jedinečné dámske večerné saká i celé kostýmy. Pokiaľ vás čaká dôležitá obchodná schôdzka, večierok alebo potrebujete do svojho pracovného prostredia niečo extra, určite si kolekciu Coctail hour dobre prezrite.

Coctail hour - formálne aj sexy (http://www.luxurymag.sk)

Dámske spoločenské nohavice sa držia strihu regular-fit, majú postranné vrecká i vrecká na zadnej strane. Doplníme ich iba o šifónovú blúzku, dobre padnúce sako a jednoduchý outfit z kolekcie Coctail hour je na svete.

Coctail hour - formálne aj sexy (http://www.luxurymag.sk)

Elegantné šaty a sukne v kolekcii Coctail hour

Jedny „malé čierne“ a puzdrová sukňa. Dalo by sa povedať, akýsi základ šatníka každej ženy či minimálne ženy, ktorá v pracovnom prostredí musí nosiť biznis módu. Ale ona večná klasika jednoduchých šiat a sukní sa nám zdá mnohokrát byť nudná. H & M vsádza vo svojej kolekcii na nepatrné detaily a jemné splývavé materiály. Šaty sú dobre strihané a pamätajú na rôzne typy dámskej postavy. Sukne sa vracajú k dĺžkam ľahko nad kolená alebo tesne pod kolená a blúzky preferujú voľnejšie strihy. Jednoznačne v kolekcii Coctail hour víťazia tri farby – čierna, červená a šedá.

Coctail hour - formálne aj sexy (http://www.luxurymag.sk)Coctail hour - formálne aj sexy (http://www.luxurymag.sk)Coctail hour - formálne aj sexy (http://www.luxurymag.sk)

Z detailov by som vyzdvihla použitie volánikov, drobných korálok a výšiviek.

Coctail hour - formálne aj sexy (http://www.luxurymag.sk)

V čom je kolekcia Coctail hour tak jedinečná? Dáva žene priestor cítiť sa sexy aj v bežnom pracovnom oblečení. Dáva šancu byť zmyselnou kráskou na večierku, ale aj veľmi formálne oblečenou manažérkou. Coctail hour ponúka spoločenskú módu pre variabilné využitie.

Coctail hour - formálne aj sexy (http://www.luxurymag.sk)Coctail hour - formálne aj sexy (http://www.luxurymag.sk)

Zdroj: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.