Pánske svetre prídu vhod!

Pánske svetre prídu vhod!

25. novembra 2013, svetre s rolákom, pánske svetre, jacquard, jackard, vzorované svetre, cardigan, jeseň / zima 2013, trendy svetre

Sponzorovanej odkazy:

Páni, ak sa cítite na našom webe málo cenení, tak v tomto článku sa vám budem venovať. Reč bude špeciálne o pánskych svetroch, ktoré sa budú do terajšieho jesenného a nadchádzajúceho zimného počasia určite hodiť. Teraz ešte nevieme, ako krutá zima nás čaká. S jeseňou to zatiaľ vyzerá obstojne, ale nevieme, čo príde po nej. Zimu je potrebné rešpektovať a určite ju nebrať na ľahkú váhu. Hrozí potom možné prechladnutie alebo dokonca horšie. A viete, že vy páni znášate choroby oveľa ťažšie. Bude potrebné sa vyzbrojiť. Najlepšie teplým pánskym svetrom. Pozrieme sa na možné typy, štýly, materiály, farby a vzory.

Pánske svetre prídu vhod! (http://www.luxurymag.sk)Pánske svetre prídu vhod! (http://www.luxurymag.sk)

Vzorované

Prvou kategóriou pánskych svetrov, ktoré budú k noseniu v tohtoročnej mrazivej sezóne, sú vzorované svetre. Nebudú pre každého. Chápem, že niektorí muži ich nebudú schopní prehryznúť, ale pozrite sa na ne z iného uhla. Sú nevšedné, slušivé, dostupné, trendy, farebné a lákavé, ako pre pánov, tak pre ich dámske obdivovateľky. Na výber máte vždy medzi pánskymi vzorovanými svetrami cez hlavu alebo na zapínanie. Hovoríme tu o jacquard vzoroch. Vločky, trojuholníky, štvorčeky, bodky, vlnky, šípky… Skrátka a dobre, pravá zimná (vianočná) idylka.

Pánske svetre prídu vhod! (http://www.luxurymag.sk)Pánske svetre prídu vhod! (http://www.luxurymag.sk)Pánske svetre prídu vhod! (http://www.luxurymag.sk)Pánske svetre prídu vhod! (http://www.luxurymag.sk)Pánske svetre prídu vhod! (http://www.luxurymag.sk)

S rolákom

Je fakt, že občas to trošku viac zafúka a zamrazí než obvykle. Niekedy ani sám teplý pánsky sveter nestačí. Tie s rolákom by ale mohli. Dokonale chránia pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a váš krk chránia pred prechladnutím. Okrem toho sú tiež vkusné. Rolák a predovšetkým svetríky s roláčikom mužom nezvyčajne pristanú. Ženám sa páčia a chlapi v ňom vyzerajú nevinne a bezbranne, čo mnohým z nás imponuje.

Pánske svetre prídu vhod! (http://www.luxurymag.sk)Pánske svetre prídu vhod! (http://www.luxurymag.sk)

Cardigany

Mnohým mužom lezú svetre cez hlavu na nervy a strpia ich naozaj len, keď musia (napríklad kvôli svojej partnerke). Pre všetkých z nich sú tu svetre na zapínanie čiže cardigany. Nelíšia sa farbou ani vzorovaním, ale strihom. Niektoré majú prepínanie na gombíky a niektoré sa zapínajú na zips, sú tu ale aj také, ktoré jednoducho držia šnúrkou, ktorú si obviažete okolo pása.

Pánske svetre prídu vhod! (http://www.luxurymag.sk)Pánske svetre prídu vhod! (http://www.luxurymag.sk)Pánske svetre prídu vhod! (http://www.luxurymag.sk)Pánske svetre prídu vhod! (http://www.luxurymag.sk)

So zapínaním pri krku

Možno už ste tento trend spozorovali, možno nie. Ide o nevšedné zapínanie svetríka pri krku. Niekomu môže prísť ako banálna záležitosť zaoberať sa jedným gombíkom na svetri, ale verte, že je v tom oveľa viac. Púhy jeden gombík zmení klasický pánsky sveter na nevšedný. Rozhodne zaujme a upúta pozornosť. Nie jeden pár očí bude vo vašej spoločnosti gombík hypnotizovať.

Pánske svetre prídu vhod! (http://www.luxurymag.sk)Pánske svetre prídu vhod! (http://www.luxurymag.sk)Pánske svetre prídu vhod! (http://www.luxurymag.sk)

Zdroje: www.hm.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.