Zlatá horúčka je späť! / Ako nosiť zlatú

Zlatá horúčka je späť! / Ako nosiť zlatú

11. januára 2011, dámske oblečenie, zlatá, zlaté oblečenie, šaty Silvester, šaty na ples, party šaty

Sponzorovanej odkazy:

Vráťte sa späť do osemdesiatych rokov a buďte 24-karátová!

Kedy inokedy, než na koniec roka sa oblečenie v zlatej hodí najviac. Je to čisto večierková a slávnostná farba, k bežnému noseniu sa veľmi nehodí, snáď jedine nápisy na topoch alebo flitrové ozdôbky. Kvôli vyššie uvedeným veciam sa v tomto článku zameriam na oblečenie, ktoré si môžete obliecť priamo na akciu.

Zlatá sa tento rok objavila na mólach Balmaina, Alexandra McQueena alebo Lanvin, inšpiráciu môžete vidieť práve tam.

3 Typy šiat a topov vhodných na večer:

Zlaté ozdoby sú na len našité. Môžete si vybrať. Ak chcete vyzerať ako morská panna, skúste siahnuť po tých s veľkoplošnými zlatými flitrami. Ak sa vám páči štýl 20. rokov, kúpte si čierne šaty s našitými zlatými retiazkami. Ženy, ktoré sú trošku moletnejšie by si na zlatú mali dávať pozor, pretože zbytočne pridáva kilá. Preto by sa mali zamerať práve na tieto retiazkové šaty, ktoré môžu dotiahnuť postavu k dokonalosti.

Zlatá je priamo vo vzore. Dotykom luxusu môžu byť brokátové šaty so zlatými odleskami, dajú sa kúpiť za priaznivú cenu a vy v nich budete vyzerať úžasne. Podobné sa ukazujú v celej McQueenovej kolekcii. Brokátové šaty môžu byť skombinované s červeným alebo zeleným tónom.

Zlatá nie je čisto zlatá, ale je len v metalických odtieňoch, napríklad s hnedou alebo s khaki. Ženy, ktoré chcú byť originálne, si môžu zaobstarať krátke balónové šaty, ktoré slušia majiteľkám štíhlych nôh.

Ďalšou možnosťou sú zlaté efektné voľné topy, ktoré doplňte o úzke džínsy a krásnymi topánkami na podpätku a listovou kabelkou. Už druhým rokom sa trendy obrovské náhrdelníky, ktoré sú buď zložené z množstva jednotlivých častí, alebo tvoria celok. Nimi môžete zlatú farbu doplniť. Ďalším variantom je vziať si objemný doplnok k jednoduchému outfitu, ktoré spolu vytvoria nádhernú kombináciu. Stačí málo, k nenápadnému oblečeniu si tiež môžete vziať veľkú listovú kabelku so zlatými flitrami a doslova zažiarite.

Čokoľvek v kombinácii čierna-zlatá bude vyzerať chic, skvele bude zlatá pôsobiť aj s čokoládovo hnedou. Majte na pamäti, že strieborná so zlatou na oblečenie k sebe veľmi nejdú. Snažte sa kombinovať zlatú iba s jednou farbou. Zlatá zaujme sama, preto už s ňou nezlaďujte napríklad topánky. Najlepšie budete vyzerať, keď budete voliť skôr neutrálny odtieň alebo svetlo hnedé odtiene.

Zdroje: polyvore.com, jovani.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.