L'Occitane prichádza s novou vianočnou kolekciou

L'Occitane prichádza s novou vianočnou kolekciou

17. novembra 2013, L'Occinate parfum, L'Occinate vianoce, nová rada L'Occinate

Sponzorovanej odkazy:

Parfém je zvodcom všetkých našich zmyslov. Vhodne zvolená vôňa dokáže na mieru vystihnúť osobnosť človeka. Náš každodenný partner, naše sebavedomie, pocit určitej istoty a vábitel druhého pohlavia. Vôňa sa ukrýva nielen v kúzelných flakónoch, ale aj v telových mydlách, krémoch na ruky a mnohých ďalších kozmetických produktoch. Tentoraz sa zameriame na vôňu spojenú s najkrajšími sviatkami v roku – s Vianocami. L'Occitane predstavuje jedinečnú radu La Collection de Grasse. Vytvorila ju Karine Dubreuil, ktorá hľadala inšpiráciu v malebnej atmosfére Provance a v meste parfumov Grasse.

Vôňa Vianoc v podobe akácie a mymózy

Rad „pre ňu“ z tejto pôvabnej kolekcie prírodnej kozmetiky zahŕňa okrem pafému aj toaletnú vodu, sprchový gél, telové mlieko alebo telový olej. Osobne mám s telovým olejom od L'Occitane výborné skúsenosti a používam ho aj pre zjemnenie suchých vlasov. Preto sa teším na kombináciu nových vôní. Odporúčam tiež krém na ruky z bamackého masla. Značka ho vyrába (okrem iného) v 30 ml tubách, a tak sú skvele prenosné. Navyše stačí na premastenie minimálne množstvo. Krém sa rýchlo vstrebe a úžasne vonia. Vianočnú atmosféru prevonia sviečka z akácie a mymózy, ktorá je tiež súčasťou nového radu La Collection de Grasse.

Zmyselná vôňa cédrového dreva

Milo ma prekvapila kombinácia vôní pre pánsku radu – céder a pomaranč. Môžeme sa len domnievať, ako bude taká kombinácia pasovať k pánskemu pohlaviu, však verím, že sa nájdu charizmatickí muži, ktorí toto jedinečné spojenie ocenia. Vybrala by som predovšetkým vodu po holení. Zanechá na pokožke nielen vôňu cédrového dreva, ale tiež vďaka bambuckému maslu pokožku zjemní.

Potešte sa sympatickou vôňou Vianoc. Či už si vyberiete parfém alebo len sviečku do bytu, nech zakúpite darček pre seba alebo pre svojich blízkych. L'Occitane je zárukou kvality a spokojnosti.

Zdroj: www.loccitane.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.