Zababušte sa do pleteného šálu

Zababušte sa do pleteného šálu

10. januára 2011, pletený šál, šály, Zara, orsay, Topshop, dámske šály, pletené šály

Sponzorovanej odkazy:

V zime je pre všetkých z nás prioritou byť neustále v teple, aj keď ortuť teplomera bezohľadne klesá hlboko pod bod mrazu. Kabát alebo bunda je samozrejme základ, nič ale nezahreje krk a pokojne aj tvár lepšie než pletený šál, ktorý navyše aj z obyčajného jednofarebného kabáta dokáže vykúzliť dokonalú módnu kreáciu. Na pultoch obchodných domov ich nájdeme mnoho, stačí si len vybrať ten pravý. Výhodou je, že za nich rozhodne neminiete polku výplaty, a preto ich môžeme vlastniť viac a svoj look tak neustále vďaka tomuto úžasnému doplnku obmieňať. Poďme sa preto spoločne prejsť ponukou pletených šálov, ktorá je takmer nekonečná.

Elegantné šály z Orsay

Zástankyne ženského a klasického vzhľadu si iste vyberú z ponuky značky Orsay, ktorá svojim zákazníkom prináša skôr elegantné pletené šály. Objavujú sa prevažne v jednofarebných formách, ale aj to má svoje výhody, napríklad výbornú kombinovateľnosť s mnohými druhmi kabátov alebo búnd. Skvele sa navyše hodia pre všetky generácie žien. Nebojte sa preto osviežiť sivý kabát fialovým šálom a ak sa výraznejším farbám radšej vyhýbate, čiernou nikdy nič nepokazíte.


Mladistvý Topshop

Trochu farebnejšie a „šmrncovnejšie“ pletené šály objavíte na pultoch značky Topshop. Je síce pravda, že sa hodia skôr pre mladšie slečny a dámy, ale vyhýbať sa im nemusí nikto. Záleží skôr na štýle, ktorý je vám vlastný. Topshop sa navyše nebál kombinovať farby a preto tu nájdete aj krásne dvojfarebné šály, ktoré dokážu rozžiariť celý váš look.


Rôznorodá Zara

Trúfnem si povedať, že u značky Zara si vyberie snáď každý. Ponúka totiž pletené šály mnohých a mnohých rôznych štýlov – od veselých pruhovaných, cez klasické jednofarebné až po tie elegantné a zaujímavo pletené.

Pletené šály sú takmer neodmysliteľným módnym doplnkom, ktorý je navyše praktickým pomocníkom do mrazivých zimných dní. Nielenže s nimi teda zabránite prechladnutiu a nepríjemnej bolesti v krku, ale zariadite si tak aj dokonalý a štýlový vzhľad. Pletené šály vám jednoducho urobia radosť, preto hurá pre ne.

Zdroj: www.world.orsay.com, www.zara.com, www.topshop.com, Hemer / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii doplnky.