Nová kolekcia topánok CCC pre jeseň 2013

Nová kolekcia topánok CCC pre jeseň 2013

26. októbra 2013, topánky CCC, jeseň CCC 2013, dámske jesenné topánky, Daska čižmy, Taťána Kuchařová

Sponzorovanej odkazy:

Jesenná kolekcia obľúbenej značky obuvi a doplnkov CCC je plne v predaji. Tvárou novej kolekcie sa stala opäť nežná Taťána Kuchařová. Krásna modelka dodáva lookbookovým fotografiám patričné ​​kúzlo a všetky kúsky sa na nej zdajú byť úchvatné. Aj napriek tomu má značka mimo svojich skalných priaznivcov aj odporcov. Čo myslíte, vydarila sa nová kolekcia CCC jeseň 2013?

Členkové topánky na podpätku aj na platforme

V predajniach CCC nemožno prehliadnuť veľké množstvo topánok kotníčkového typu. Celkovo sa jedná o veľmi populárnu obuv, ktorá sa skvele hodí k sukni, nohaviciam aj k šortkám. Najčastejšie sa stretneme s členkovou topánkou na silnejšom podpätku alebo na platforme.

Starostlivo si prezerám všetky modely, aby som pre vás našla ukážku niečoho nápaditého, originálneho alebo vhodného pre bežné nosenie. Všeobecne vzaté ma ponuka členkových topánok CCC skôr sklamala. Ostatne predajne môžete navštíviť sami a možno budete mať úplne opačný názor. Tu sú víťazi môjho malého výberového konania.

Čižmy CCC pre jeseň 2013

Jesenné čižmy už vyzerajú oveľa lepšie. Najviac mi padli do oka úplne klasické čižmy s miernou špičkou a strihom, ktorí dobre obopína lýtko. V ponuke sú tiež jazdecké čižmy a obľúbená „koža.“ Tie siahajú výškou mierne nad členky a tvoria akýsi prechod medzi členkovou topánkou a čižmou. Veľmi slušivé iste budú semišové nízke čižmy dostupné v mnohých farebných prevedeniach.

Kabelky CCC

Na záver sa pozrime na kabelky. Trochu bojujem s trendom čierneho orámovania na všetkých farebných prevedeniach kabeliek. CCC nie je pochopiteľne jediná značka, ktorá sa v tomto trende našla. Pre mňa sa jedná o prvok rušivý, ale aj tak sú niektoré z týchto kabeliek pekné aspoň tvarom. Za vydarené považujem veľké tašky a kabelky na rameno. Zaujala ma táto zlatá kráska – presne taký typ kabelky totiž môžeme v sezóne jar/leto 2014 očakávať aj u iných značiek. Na druhú stranu sa mi zdá zbytočná rada lesklých kabeliek s prešívaním, pôsobí až príliš lacno.

Jesenná kolekcia CCC pre jeseň 2013 je z môjho pohľadu trochu rozpačitá a povedala by som konzumná. Chýba mi v nej viac osobitosti a nápadu. Aj tak si ale určite každá nájdeme aspoň jeden pár topánok či kabelku, ktoré si z butiku odnesieme domov.

zdroj: www.ccc.eu

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.